PDA

View Full Version : تعداد دفعات انجام یک اکتیویتی

zarabela
شنبه 31 مرداد 1394, 10:41 صبح
سلام دوستان
من توی برنامم میخوام تا 3 بار یه کاری انجام بشه و بعد از اون کاربر رو به صفحه خرید نسخه کامل برنامه هدایت کنم
برای اینکه بفهمم چند بار این کار انجام شده باید چیکار کنم؟نیاز به shared prefrence هست؟

ali.s7092
شنبه 31 مرداد 1394, 13:21 عصر
سلام دوستان
من توی برنامم میخوام تا 3 بار یه کاری انجام بشه و بعد از اون کاربر رو به صفحه خرید نسخه کامل برنامه هدایت کنم
برای اینکه بفهمم چند بار این کار انجام شده باید چیکار کنم؟نیاز به shared prefrence هست؟
فکر کنم شاید با متغیر static مشکلت حل بشه

zarabela
شنبه 31 مرداد 1394, 18:50 عصر
فکر کنم شاید با متغیر static مشکلت حل بشه

اینجوری با هر بار uninstall برنامه شمارنده هم 0 میشه

smemamian
یک شنبه 01 شهریور 1394, 01:11 صبح
سلام

راه حل اول : با shared prefrence میشه این کار رو کرد ولی :

راه حل دوم: استفاده از یک فایل txt هست که مقدار رو داخل اون ذخیره کنی. و هر بار اون فایل رو بخونی.

راه حل سوم: ذخیره و دریافت اطلاعات از سرور هست.

ali.s7092
یک شنبه 01 شهریور 1394, 09:52 صبح

پس تنها راه اتصال به هاست می باشد. جون شما می خواهید اگر برنامه هم پاک شد تعداد دفعات تکرار را نگه دارید پس راهی جز استفاده از فیلدی که به صورت آنلاین چک می شود ندارید.
البته باید برای هر کاربر یک فیلد تعریف کنید.

zarabela
یک شنبه 01 شهریور 1394, 11:25 صبح
سلام

راه حل اول : با shared prefrence میشه این کار رو کرد ولی :

راه حل دوم: استفاده از یک فایل txt هست که مقدار رو داخل اون ذخیره کنی. و هر بار اون فایل رو بخونی.

راه حل سوم: ذخیره و دریافت اطلاعات از سرور هست.

من توی برنامم از یه دیتابیس استفاده میکنم ، میتونم یه ستون بهش اضافه کنم و مقدار یکی از فیلدها رو برابر 0 بزارم و با هر بار اجرای اکتیویتی اون رو یه واحد افزایش بدم؟(نوع متغیر رو هم از نوع استاتیک بزارم)

smemamian
یک شنبه 01 شهریور 1394, 11:33 صبح
من توی برنامم از یه دیتابیس استفاده میکنم ، میتونم یه ستون بهش اضافه کنم و مقدار یکی از فیلدها رو برابر 0 بزارم و با هر بار اجرای اکتیویتی اون رو یه واحد افزایش بدم؟(نوع متغیر رو هم از نوع استاتیک بزارم)

مشکلی که خودتون اشاره کردید رو در مقابل دارید:

zarabela
یک شنبه 01 شهریور 1394, 14:50 عصر
مشکلی که خودتون اشاره کردید رو در مقابل دارید:

میشه راجع به راه حل دومتون یه مقدار بیشتر توضیح بدید

smemamian
یک شنبه 01 شهریور 1394, 23:41 عصر
میشه راجع به راه حل دومتون یه مقدار بیشتر توضیح بدید
این روش هم ممکن کاربر فایل اصلی رو پاک کنه.
شما یک فایل txt در داخل گوشی کاربر ایجاد می کنید و مقدار اون رو به صورت پیش فرض 0 قرار می دهید.
بعد هر بار اون مقدار رو زیاد می کنید. 1 2 3 . بعد از اینکه به 3 رسید کاربر رو می توانید مدیریت کنید.