PDA

View Full Version : قرار دادن stream روی rtsp با C#

c0mmander
یک شنبه 01 شهریور 1394, 10:35 صبح
سلام من به یک مشکل بسیار جدید بر خوردم و اونم این هست که هیچ منبعی رو برای قرار دادن stream روی پروتکل rtsp پیدا نکردم. توجه کنید که برنامه قرار است stream رو روی پروتکل قرار بده. دوستان اگر راهی هست داخل دات نت بگید.در صورتی که هم که لایبرری رایگانی میشناسید معرفی کنید. واقعا از لطفتون ممنون میشم.

c0mmander
یک شنبه 01 شهریور 1394, 19:26 عصر
دوستان کسی اطلاعاتی نداره در این مورد؟

silsin
یک شنبه 01 شهریور 1394, 23:15 عصر
فکر کنم دلیلش این باشه که اینجا زیاد اطلاعی از این پروتکل ندارن .اگر مشخص کنی چی رو می خوای استریم کنی فکر کنم بهتر بتونم جوابت رو بدم در نظر داشته باش که این پروتکل برای استریم هم زمان ویدئو و تصویر به وجود اومده حالا شاید اساسش ارسال ریل تایم پیغام باشه ولی دلیل نشده بشه هر کاری توش کرد :لبخند: البته یه کامپوننت دیده بودم امکانات ip camera و حتی rpc رو هم داخلش داشت . اگر چه پروتکل خفنیه ولی همچین هم ازاد ازاد نیست که هر کاری دلمون بخواد بشه توش انجام بدیم . اگر کامپوننت هم بخوای به اسم میشناسم اما کار نکردم باهاشون که بخوام بگم جواب سوالت رو میده یا نه
لینک اون کامپوننت :
http://fs2.filegir.com/h.fakhari/setup.exe
متاسفانه هنوز وقت نکردم باهاش کار کنم . البته اینم بگم رایگانه کامپوننتش

c0mmander
دوشنبه 02 شهریور 1394, 00:26 صبح
ببین من تصویر رو از یک محلی به اسم X دریافت میکنم. از اونجایی که دریافت کننده من یک سیستم همساز با IBM هست نیاز دارم که این تصویری که بصورت استریم به سوکت ارسال شده رو بین تمام برنامه ها به اشترایک بگذارم از اونجایی که اون محل X قابلیت پیاده سازی و برنامه پذیری رو داره الان به این فکر افتادم چرا از پروتکل real time استفاده نکنم! برای همین به real time stream protocol فکر کردم میتونه گزینه مناسب و کم هزینه تری باشه.

من این کامپوننت رو تست میکنم. نتیجه رو میگم.
فکر کنم از فلش استفاده کرده.. باید تست کنم.

c0mmander
دوشنبه 02 شهریور 1394, 00:34 صبح
نه کامپوننتش به کارم نمیاد. این از real time messaging functionality استفاده میکنه من دنبال ساخت سرور rtsp هستم.