PDA

View Full Version : نحوه استفاده از ر Genymotion برای اجرای IntelliJ IDEA

بیتا حکمت
یک شنبه 01 شهریور 1394, 14:02 عصر
سلام ، تو این تاپیک (http://barnamenevis.org/showthread.php?505529-%D8%AE%D8%B7%D8%A7%DB%8C-ERROR-x86-emulation-currently-requires-hardware-acceleration)سوالی پرسیدم که چرا شبیه سازی که با AVD Manager ساختم رو نمی تونم داخل IntelliJ IDEA
لانچ کنم ، متاسفانه یا خوشبختانه جوابی براش پیدا نشد تا اینکه تصمیم گرفتم دنبال روش جایگزینی بگردم ؛ تو جست و جوهایی
که داشتم به Genymotion رسیدم ، این نرم افزار رو نصب کردم ، اجرا میشه و یک دستگاه از نوع Google Nexus S - 4.1.1 - API 16 - 480x800
براش ساختم که کار می کنه ، و اپلکشن رو اجرا می کنه

داخل IntelliJ هم پلاگین genymotion-idea-plugin-20150730 رو نصب کردم ، تنها سوالی که از دوستان دارم اینکه چطور باید Genymotion
رو با IntelliJ ست کنم ، یعنی وقتی اپلکشن رو اجرا می کنم اتوماتیک با جنی موشین بالا بیاد و ... روش کارش چه جوریاس ؟

دوستان بیشتر از چها روز هست که ذهنم درگیر مقدمات یک محیط برای برنامه نویسی اندروید هست ، چند ماه پیش هم سر جریان اندروید استودیو
بس که اذیت شدم دیگه بی خیال شدم ، خواهشا " راهنمایی کنید . :ناراحت:

پ ن : تیتر رو اشتباه زدم ، لطفا" دوستانی که دسترسی دارن به «« نحوه استفاده از ر Genymotion برای اجرای اپلکشن های نوشته در IntelliJ IDEA »»
تغییر بده

#root#
یک شنبه 01 شهریور 1394, 16:08 عصر
اون plugin فقط واسه اجرای دستگاه های ایجاد شده توی genymotion هست (برای راحتی) و کار دیگه ای نمیکنه.

داخل تنظیمات genymotion مسیر sdk ی که برای IntelliJ IDEA استفاده میکنید رو بدید.

بعد از اجرای یه دستگاه (یا genymotion یا هرچی که اسمشو میزارید :) اگه برنامه تون رو run کنید تو dialog ی که باز میشه میتونید اون دستگاه رو ببینید و برنامتون رو روش اجرا کنید.

بیتا حکمت
یک شنبه 01 شهریور 1394, 20:39 عصر
اون plugin فقط واسه اجرای دستگاه های ایجاد شده توی genymotion هست (برای راحتی) و کار دیگه ای نمیکنه.

داخل تنظیمات genymotion مسیر sdk ی که برای IntelliJ IDEA استفاده میکنید رو بدید.

بعد از اجرای یه دستگاه (یا genymotion یا هرچی که اسمشو میزارید :) اگه برنامه تون رو run کنید تو dialog ی که باز میشه میتونید اون دستگاه رو ببینید و برنامتون رو روش اجرا کنید.

ممنونم جناب #root# ، دلیل مشکل این بود که اول باید اون دستگاه شبیه ساز رو run می کردم و یکم صبر می کردم تا توسط IntelliJ شناسایی بشه .