PDA

View Full Version : حرفه ای: مشکل در اضافه کردن usercontrol در یک پروژه

حسین.کاظمی
یک شنبه 01 شهریور 1394, 20:28 عصر
سلام
ببخشید من مستقیم میرم سر اصل مطلب
یک پروژه دارم و داخل اون میخام از یک یوزر کنترلی که جداگانه ساختم را استفاده کنم خب نحوه ساختن یورز را هم بلدم و از طریق tollbox هم به پروژه هم اضافه کردم ولی متاسفانه وقتی برنامه را اجرا می کنم به خطای عکس زیر بر میخورد!!! میشه راهنماییم کنید که این مشکل برطرف بشه؟؟؟

134583

ahmadreza.s
دوشنبه 02 شهریور 1394, 09:58 صبح
سلام
خب مشخصه ديگه ، طبق اين عكس ميگه كه فضاي نامي به اسم payrol_qaradad وجود نداره !
دوتا كليك كن رو خطا بعد اونجايي كه خطا داده رو پيدا كن و بررسي كن ببين چه مشكلي هست !

حسین.کاظمی
دوشنبه 02 شهریور 1394, 11:29 صبح
سلام
خب مشخصه ديگه ، طبق اين عكس ميگه كه فضاي نامي به اسم payrol_qaradad وجود نداره !
دوتا كليك كن رو خطا بعد اونجايي كه خطا داده رو پيدا كن و بررسي كن ببين چه مشكلي هست !

سلام
خب دابل کلیک میکنم میره تو فرم کد نویسی دیزاین برنامه!!!! کجاش باید فضای نام را معرفی کنم.
ضمناً تو فرم مورد استفاده هم فضای نام را اضافه کردم ولی باز همین خطا را میده.

ahmadreza.s
دوشنبه 02 شهریور 1394, 11:43 صبح
یوزر کنترل رو داخل همین پروژه ساختید یا به صورت dll شده از جای دیگه دارین استفاده میکنید؟

حسین.کاظمی
دوشنبه 02 شهریور 1394, 12:08 عصر
توی تاپیک اولم گفتم که به صورت مجزی ساختم و از طریق toolbox یا همون dll شده دارم استفاده میکنم.

ebrahim.rayatparvar
دوشنبه 02 شهریور 1394, 14:34 عصر
سلام مهندس
زمانی که روی خطا دابل کلیک میکنی خط خطا کجا میره تو همون صفحه در اوایل خط بعد Using ها ببین نام یوزر کنترل چیه درستش کن.

حسین.کاظمی
دوشنبه 02 شهریور 1394, 16:44 عصر
134603

به اینجامیره!!!!!
اول صفحه هم آثاری از هیچ گونه using ها نیست!!!!!!:لبخندساده::لبخندسا ه::لبخندساده:

حسین.کاظمی
دوشنبه 02 شهریور 1394, 17:43 عصر
تشکر می کنم از دوستانی که جوابمو دادند و راهنماییم کردند

مشکل حل شد!!!