PDA

View Full Version : datagrid

bahareh
دوشنبه 23 مرداد 1385, 11:17 صبح
من یک دیتا گرید میخوام که وقتی روی خونه ی(1وn) میرم یک دکمه ایجاد شه.

لطفا منو راهنمایی کنید.چون میخوام از طریق این دکمه فرم جدیدی باز شود و اطلاعات آن فرم در آن خانه ی گرید قرار گیرد.

zarrin_306
دوشنبه 23 مرداد 1385, 11:57 صبح
یعنی وقتی روی یک رکورد کلیک کردی فرم جدیدی باز بشه و اطلاعات اون رکورد در فرم جدید درون تکست باکسهای مد نظر نمایش داده بشه
یا منظور شما چیز دیگریست
والا اگر ممکن است توضیح بیشتر بدهید

ghafoori
دوشنبه 23 مرداد 1385, 16:11 عصر
من یک دیتا گرید میخوام که وقتی روی خونه ی(1وn) میرم یک دکمه ایجاد شه
این قابلیت داخل 2005 هم نیست فقط مثلا قادرید یک ستون درست کنید که همش دکمه باشد پیشنهاد می کن اگر 2005 استفاده میکنید از رویداد CellDoubleClick استفاده کنید که کاربر با دوبار کلیک صفحهایی برایش باز شود و بعد کار خودتون را انجام دهید

bahareh
سه شنبه 24 مرداد 1385, 10:02 صبح
در واقع من میخوام هر سطری که به دیتا گرید اضافه میشه این دکمه رو داشته باشه!یعنی اگر هزار تا رکورد دار ه در این سلول خاص دکمه وجود داشته باشد.

masoodp666
سه شنبه 24 مرداد 1385, 11:35 صبح
من برات یه برنامه ی کوچیک گذاشتم که این برنامه اون کاری رو که گفتی نمیکنه.
این برنامه دوتا دکمه Add و Edit داره که وقتی Add رو بزنی در یه پنجره ی جدید اطلاعات رو می گیره و اگه روی سطر جدیدی بری و Edit رو بزنی اونو ویرایش میکنه. خیلی ساده. البته میتونی براش راست کلیک هم بزاری.

امیدوارم به دردت بخوره.

bahareh
چهارشنبه 25 مرداد 1385, 10:13 صبح
من دارم یه برنامه حسابداری مینویسم که احتیاج دارم شماره حسابها رو در هر سطر بیارم برای همین به این برنامه احتیاج دارم.

RezaJP
چهارشنبه 25 مرداد 1385, 13:41 عصر
خوب چه دلیلی داره که توی رکورد های دیگه نباشه؟ و فقط توی همون رکورد باشه؟
البته می دونم میخوای چیکار کنی... چون من خودم این کار رو کردم
به نظر من یه تجدید نظری بکن چون بعدا با مشکلات عدیده ای با دیتاگرید مواجه میشی که مجبور میشی تغییرات زیادی بدی و این هم ممکنه ب عنوان پاشنه آشیل بر علیه شما استفاده بشه:متعجب: :شیطان:

bahareh
شنبه 28 مرداد 1385, 09:54 صبح
خب به نظر شما چی کار باید بکنم.لطفا راهنماییم کنید

RezaJP
شنبه 28 مرداد 1385, 11:32 صبح
خوب چه دلیلی داره که توی رکورد های دیگه نباشه؟ و فقط توی همون رکورد باشه؟
شما جواب سوال منو ندادید

bahareh
یک شنبه 29 مرداد 1385, 09:25 صبح
خب مسئله ای نیست میشه تو رکوردهای دیشگه هم باشه.من منظورم اینه که هر رکوردی که اضافه میشه اون هم این دکمه رو داشته باشه.

RezaJP
یک شنبه 29 مرداد 1385, 10:47 صبح
من همچنین چیزی نوشته بودم، اما پیداش نکردم که برات بفرستم
میتونی یه سرچ بزنی مثلا Button on grid یا button column
صد در صد پیدا میکنی