PDA

View Full Version : كاهش شديد درامد از كافه بازار

darkhah1
دوشنبه 02 شهریور 1394, 11:03 صبح
اقا كسي دليل نخريدن برنامه رو نميدونه من قبلا برنامه ميدادم بدرد بخور كه نبود حداقل 100 تومن فروش ميكرد الان ديروز برنامه دادم بيرون تا امروز فقط يه نفر خريده يعني چي شده ؟؟؟ شما ها چيكار ميكنين؟؟؟

golbafan
دوشنبه 02 شهریور 1394, 11:45 صبح
مردم عاقل شدند

kamal_s67
دوشنبه 02 شهریور 1394, 13:19 عصر
اقا كسي دليل نخريدن برنامه رو نميدونه من قبلا برنامه ميدادم بدرد بخور كه نبود حداقل 100 تومن فروش ميكرد
مهمترین دلیلی که الان تعداد دانلود برنامه های بازار کم شده همین برنامه های بیکیفیت شماست که تا تونستید سر مردمو با برنامه های بیخود و بیکیفیت کلاه گذاشتید مردم هم دیگه به برنامه های کافه بازار و ایرانی اعتمادشونو از دست دادن و حتی نگاشون هم نمیکنن........
این برنامه نویس هایی که برنامه های چرت و پرت دادن بیرون هم به خودشون ضرر میزنن و هم کاری میکنن که برنامه های مفید و خوب هم دیده نشن و به همه ضرر میرسونن .....

darkhah1
دوشنبه 02 شهریور 1394, 14:04 عصر
جناب منظور من اين بود كه در اويل كار بنده كه هنوز برنامه نويسيم خوب نبود هستش نه برنامه هايي كه الان بنده ميدم بيرون،برنامه هاي حال حاظر بنده همه از ان راضي هستند و از نظرات داده شده مشخص هستش

kamal_s67
دوشنبه 02 شهریور 1394, 14:30 عصر
جناب منظور من اين بود كه در اويل كار بنده كه هنوز برنامه نويسيم خوب نبود هستش نه برنامه هايي كه الان بنده ميدم بيرون،برنامه هاي حال حاظر بنده همه از ان راضي هستند و از نظرات داده شده مشخص هستش
ببخشین منظور من صرفا شخص شما نیست منظورم کل برنامه های بی کیفیت بود.
خیلی ها و حتی خودم کلی برنامه از بازار دانلود و نصب کردم و میبینم به هیچ دردی نمیخورن یا کیفیتش خیلی پایین بود. شما خودتو بزار جای مردم وقتی هر چی دانلود میکنی به درد نمیخوره دیگه سال به سال هم اون مارکت رو چک نمیکنی.
به خاطر همین هم هست که برنامه های خوب الان هم دانلودشون خیلی کم شده

mehrbod7
دوشنبه 02 شهریور 1394, 14:52 عصر
برای من همین طور شده من قبل از عید یه برنامه رایگان گذاشتم تعداد دانلود و نصبش بد نبود ولی یه برنامه تو همون سطح یک ماه پیش گذاشتم تعدادنصب و دانلودش به 1000 هم نمی رسه.یعنی در عرض این 5ماه مردم یهو تصمیم گرفتن برنامه دانلود نکن ؟!

amin_lni
دوشنبه 02 شهریور 1394, 16:24 عصر
شاید رفتند روی مارکت های دیگه .
مثلا برای من چند وقته پلی استور بدون قندیل شکن باز میشه

shs1377
دوشنبه 02 شهریور 1394, 17:24 عصر
دوستان عامل اصلی چیزی جز نوتیفیکیشن نیست!

اخیرا خیلی باب شده تبلبغات از طریق نوتیفیکیشن که دو ضرر بزرگ داره :

کاربران از برنامه های ایرانی بدشون میاد چون به یک نوعی اعصاب خورد کن هستن

خیلی از برنامه ها هم از آیکن بازار برای نوتیفیکیشن استفاده میکنن که خب وقتی تبلیغ میکنید کاربر ها فکر میکنن این تبلیغات از طرف بازاره و ازش زده میشن تازه فکرش رو بکنید که یک برنامه بسیار مضخرف تبلیغ ضده باشه! بنظرتون دیگه اعتباری برای بازار پیش کاربرا میمونه؟

راه حل مورد اول کنار گذاشتن تبلیغات نوتیفیکیشن و کاهش تعداد ارسال هاست

راه حل مشکل دوم هم اجازه ندادن بازار به گذاشتن برنامه هایی با آیکن بازاره! و ممنوع کردن ارسال نوتیفیکیشن با آیکن بازار!

خیلی ها هم وقتی این نوتیفیکیشن ها رو میبینن فکر میکنن بازار یا برنامه هاش ویروسیه و به دوستان آشنایان میگن اونا هم به دوستا و آشناهاشون و......

خیلی وضعیت بدیه باید یک کاری بکنیم نباید بازار سقوط بکنه سقوط بازار به ضرر ماست 100 درصد

mehrbod7
دوشنبه 02 شهریور 1394, 17:30 عصر
بعضی دوستان می گن علتش حذف لیست تازه ها از صفحه اول می باشد

mnakhaeipoor
دوشنبه 02 شهریور 1394, 21:57 عصر
برای من همین طور شده من قبل از عید یه برنامه رایگان گذاشتم تعداد دانلود و نصبش بد نبود ولی یه برنامه تو همون سطح یک ماه پیش گذاشتم تعدادنصب و دانلودش به 1000 هم نمی رسه.یعنی در عرض این 5ماه مردم یهو تصمیم گرفتن برنامه دانلود نکن ؟!
خب علتش که دیگه واضحه
مگه شما نمیدونید تا چند ماه پیش یه لیست تازه هایی هم وجود داشت که هروقت ما اپمون رو منتشر میکردیم حداقل یه یک روزی تو چشم ملت بود
اما چند ماهی میشه و لیست تازه ها با لیست تازه های برگزیده جایگزین شده!
تازه های برگزیده هم اینجور که من به نتیجه رسیدم الگوریتم محاسبه اش اینه که اگر در روز اول عرضه نرم افزار حداقل 20 سی نفر 5 ستاره بدن به نرم افزار میاد و توی لیست تازه های برگزیده قرار میگیره
اگر این اتفاق افتاد درآمد ما هم از کافه بازار مثل قدیما میشه و گرنه که باید بریم غاز بچرونیم :لبخند:
پس تنها راه اینه که برای شروع تو همین برنامه نویس خودمون یه تاپیک بزنیم که هرکس اپ جدیدی فرستاد بازار لینکش رو اینجا قرار بده تا بقیه برنامه نویسا دست به یکی کنن و برن نصبش کنن و 5 ستاره بدن تا اپ بیاد تو لیست و دیده بشه و ...
من این تاپیک رو یجاد کردم : افزایش درآمد در بازار به آسانی (http://barnamenevis.org/showthread.php?505834-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%AF%D8%B1%D8%A2%D9%85%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D8%A2%D8%B3%D8%A7%D9%86%DB%8C-!!&p=2256201#post2256201)

darkhah1
سه شنبه 03 شهریور 1394, 08:17 صبح
يه دليل مهم ديگه هم اينكه ديگه برنامه هاي فروشي رو بازار انداخت پايين صفحه اي اصلي و برنامه هاي درون برنامه اي كه بيشترشون ثابت هستن و درامد بازار را بالا مي برن مثل خروس جنگي و كلش اف كينگ كه نشون ميده بازار فقط به فكر درآمد خودش هست.
بازار مي تونست بالاي صفحه رو برنامه پولي بزار پايين صفحه رو برنامه هاي درون برنامه اي كه معمولا ثابت هستن

raha_jon
سه شنبه 03 شهریور 1394, 08:45 صبح
سلام.ببینید من چند ماه پیش هشدار می دادم پس اون موقع شماها کجا بودید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!! یادتونه ی برنامه خوب فروش می رفت فورا رایگانشو میذاشتین؟؟؟.دیگه مردم بیدارن می دونن هر برنامه بیاد چند روز دیگه رایگانش میاد.پس بشینید منتظر باشید تا برنامتون فروش بره.و ی دلیل هم برداشتن لیست تازه ها بود

raha_jon
سه شنبه 03 شهریور 1394, 08:48 صبح
دوستان عامل اصلی چیزی جز نوتیفیکیشن نیست!

اخیرا خیلی باب شده تبلبغات از طریق نوتیفیکیشن که دو ضرر بزرگ داره :

کاربران از برنامه های ایرانی بدشون میاد چون به یک نوعی اعصاب خورد کن هستن

خیلی از برنامه ها هم از آیکن بازار برای نوتیفیکیشن استفاده میکنن که خب وقتی تبلیغ میکنید کاربر ها فکر میکنن این تبلیغات از طرف بازاره و ازش زده میشن تازه فکرش رو بکنید که یک برنامه بسیار مضخرف تبلیغ ضده باشه! بنظرتون دیگه اعتباری برای بازار پیش کاربرا میمونه؟

راه حل مورد اول کنار گذاشتن تبلیغات نوتیفیکیشن و کاهش تعداد ارسال هاست

راه حل مشکل دوم هم اجازه ندادن بازار به گذاشتن برنامه هایی با آیکن بازاره! و ممنوع کردن ارسال نوتیفیکیشن با آیکن بازار!

خیلی ها هم وقتی این نوتیفیکیشن ها رو میبینن فکر میکنن بازار یا برنامه هاش ویروسیه و به دوستان آشنایان میگن اونا هم به دوستا و آشناهاشون و......

خیلی وضعیت بدیه باید یک کاری بکنیم نباید بازار سقوط بکنه سقوط بازار به ضرر ماست 100 درصد

بازار خودش می خواد سقوط کنه به ما چه؟؟!!؟؟بذار سقوط کنه تا آدم بشه من چند ماه پیش چیزای به بازار فرستادم الکی گفتنم میدن بخش بازار یابی اما هیچ غلطی نکردن.سقوط هم کنه باز ی راهی هست خودم اولا با سیاست بازار موافق بودم اما وقتی دیدم به برنامه های مذهبی بیشتر گیر میده حتی برنامه های ناب مذهبی هم که کاملا قانونی بودن از بازار حذف کرده!!اون باید بمیره

raha_jon
سه شنبه 03 شهریور 1394, 08:49 صبح
مردم عاقل شدند

آره والا کدوم فرد عاقلی پول میده وقتی می دونه چند روز دیگه رایگانش با بهترین امکاناتش میاد :لبخند:

golbafan
سه شنبه 03 شهریور 1394, 09:00 صبح
من خودم تاحالا نیاز نشده بابت برنامه ای پول بدم

اگر ایرانی میخواستم رایگانش بوده و اگر نه خارجیش با کیفیت بالاتر و رایگان هست

raha_jon
سه شنبه 03 شهریور 1394, 09:45 صبح
http://8pic.ir/images/8eoectevujcfv8w1vr2o.jpg