PDA

View Full Version : نظر شما در مورد قیمت سیستم پشتیبانی تیکت

mohamadali1374
دوشنبه 02 شهریور 1394, 10:42 صبح
سلام برای یکی از مشتریانی که داشتم یه سیستم پشتیبانی تیکت با php MVC ایجاد کردم.. حالا میخوام این اسکریپت رو به صورت نا محدود به فروش برسونم... و چند تا سوال داشتم.

لطفا امکانات این اسکریپت رو ببینید:

دريافت اطلاعات کامل از کاربران
نام ، ايميل ، شماره موبايل ، عنوان ، دپارتمان (پاسخگو) ، دسته بندي موضوعي، متن درخواست ، که هرکدام دارای اعتبار سنجی ajax هستند

- امکان انتخاب دسته بندي موضوعي موقع ارسال تيکت توسط کاربر
تعدادي دسته بندي درست ميشه و تيکيتها بايد در اون مورد ها باشه و موقع ارسال تيکت يکي رو انتخاب کرد

- امکان ارسال پيامک پس از ايجاد تيکت توسط کاربر به شماره موبايل کاربر
- امکان ارسال پيامک آگاه سازي به کارشناس و مدير پس از ايجاد تيکت توسط کاربر
- امکان ارسال پيامک آگاه سازي به کاربر پس از پاسخ کارشناسان يا مديرسايت به تيکت کاربر
- امکان سفارشي سازي تمامي قسمت هاي ارسال پيامک (اطلاعات پنل پيامک براي برقرار ارتباط با پنل ، متن پيامک تاييد و ثبت تيکيت، متن پيامکهاي اگاه سازي به کاربر و مدير ...)

- کاملا فارسي و تاريخ کاملا شمسي
- امکان ايجاد بخش دانشنامه متصل به دسته بندي موضوعي تيکيتها در بخش کاربري(تیکت هایی که به جواب میرسند به بخش دانشنامه منتقل میشوند و کاربران دیگه تقریبا مثل یه فروم با استفاده از دسته بندی های موجود میتونن اون ها رو ببینن)
- تعريف و دسته بندي تيم پشتيباني به همراه اعمال سطوح دسترسي
- ثبت و نگهداري تمامي تيکت هاي ارسال شده توسط کاربر
- امکان ارجاع تيکت به واحد يا کارشناس ديگر به همراه توضيحات
- امکان ارسال تيکت به همراه فايل هاي ضميمه توسط کاربر
- ارسال ايميل هاي اتوماتيک جهت آگاه سازي مدير و کاربر سايت مثل SMS
- امکان افزودن کارشناس براي پاسخگويي به تيکت ها بر اساس سطوح دسترسي و همچنين دپارتمان ها
- داراي کد امنيتي در فرم ارسال تيکيت
- مرتب سازي تيکت ها بر اساس تاريخ يا تيکتهاي باز
- نمايش اخرين تيکتها در يک بخش کاربري مثلا 20 عنوان اخر در يک موقيعت از پايين به بالا در حال حرکت مدام باشند
- نمايش پربازديدترين تيکتها در يک موقيعت ديگه مثلا اخرين تيکتها
-بازیابی رمز عبور با ارسال sms
و همچنین قالب واکنش گرا و یه سری امکانات دیگه...

سوالاتی که من داشتم:

1- به نظرتون برای سیستم قفل امنیتی ایجاد کنم یا ارزش نداره؟؟
2- قیمت پیشنهادی شما چنده؟؟ برای اینکه خوب فروش بره؟
3- مارکت خاصی مد نظرتون هست که بازدید بالایی داشته باشه ؟؟؟

البته پروژه های دیگه ای رو هم که کارکردم برخی هاشون رو برای فروش توی چند تا مارکت گذاشتم ولی نمیدونم قیمت بالا بود یا اون مارکت ها بازدید خوبی نداشتند و...
خیلی خوب فروش نرفتند..

ممنون میشم اگه تجربیات تون رو در این زمینه در اختیار من و دیگران قرار بدید ...:تشویق:

mohamadali1374
سه شنبه 03 شهریور 1394, 11:30 صبح
دوستان نظری ندارن؟؟:خجالت: