PDA

View Full Version : هاست با پشتیبانی جنگو

python_85
دوشنبه 02 شهریور 1394, 14:00 عصر
سلام
دنبال یه هاست با پشتیبانی جنگو هستم.
2 ،3 تا شرکت تماس گرفتم، گفتن ، تا چند وقت پیش پشتیبانی می کردیم اما به دلایل امنیتی :متفکر::متفکر: دیگه پشتیبانی نمی کنیم
اولا می خواستم نظرتون در مورد مسایل امتیتی جنگو بپرسم دوم هم اگز لطف کنید یه هاست که جنگو پشتیبانی میکنه بهم معرفی کنید

سپاسگزارم

A.Ordibehesht
پنج شنبه 05 شهریور 1394, 03:18 صبح
سلام
2 ،3 تا شرکت تماس گرفتم، گفتن ، تا چند وقت پیش پشتیبانی می کردیم اما به دلایل امنیتی :متفکر::متفکر: دیگه پشتیبانی نمی کنیم
اولا می خواستم نظرتون در مورد مسایل امتیتی جنگو بپرسم دوم هم اگز لطف کنید یه هاست که جنگو پشتیبانی میکنه بهم معرفی کنید

سپاسگزارم

سلام

به دلیل اینکه ویروس ها و شل های زیادی به زبان پایتون و پرل نوشته میشه ، معمولا این دو زبان روی سرور بسته میشه تا حتی اگر هکر تونست شل آپلود کنه نتونه اجراش کنه

HackNetProg
پنج شنبه 05 شهریور 1394, 10:44 صبح
سلام

سپاسگزارم

09363480732
باهاشون تویه تلگرام اشنا شدم
این سرویس و پشتیبانی میکنن

سلام

به دلیل اینکه ویروس ها و شل های زیادی به زبان پایتون و پرل نوشته میشه ، معمولا این دو زبان روی سرور بسته میشه تا حتی اگر هکر تونست شل آپلود کنه نتونه اجراش کنه

این و فقط ایرانی ها فهمیدن! دیگه هیج کس نمیدونه!!!
تمام دنیا سرور هاشون داره پشتیبانی میکنه. اما تویه ایران متاسفانه...!

arman54
پنج شنبه 05 شهریور 1394, 22:43 عصر
ميتوني از هاستاي خارجي استفاده كني...

n.nowroozi
شنبه 07 شهریور 1394, 13:05 عصر
سلام

خودتون تنهایی به این نتیجه رسیدید یا کسی کمکتون کرد؟!

n.nowroozi
شنبه 07 شهریور 1394, 13:07 عصر
سلام

سپاسگزارم
اگه بیشتر از پنجاه هزار بازدید در ماه نداری بزارش روی openshift ردهت مجانی هم هست.