PDA

View Full Version : یه درخواست از همه توسعه دهنده ها

kamal_s67
سه شنبه 03 شهریور 1394, 15:01 عصر
الان چند روزیه که تو خیلی از انجمن ها بحث میکنن که چرا درامد و فروش برنامه ها کم شده و همه توسعه دهنده ها نگران شدن.
حالا من به عنوان یه کاربر و یکی که دوست داره برنامه نویسی اندروید یاد بگیره عاجزانه از همه توسعه دهندها خواهش میکنم که بابا یه کم خلاقیت از خودتون داشته باشین والا شما از چین تو کپی کردن گذشتین.
بابا بسه دیگه چقد کپی و دزدی ایده های دیگران .
والا این گوشی هایی که میخواهیم این برنامه ها رو روش نصب کنیم رو میگن گوشی های هوشمند نه کتابخوان . چرا فرت و فرت کتب میدین بیرون ؟ آقا شورشو در نیارین کاربرا از کتاب خسته شدن.

کپی کردن و ایده گرفتن به خودی خود که چیز بدی نیست ولی وقتی که بخوای یه چیزی رو ارتقا بدی ولی وقتی توسعه دهنده ایرانی کپی میکنه یعنی دقیقا همون چیز با کیفیت خیلی خیلی پایین.

و در نهایت خواهش میکنم اگه به فکر کاربرا نیستین حداقل به فکر آینده خودتون باشین

Abbas Naghdi
چهارشنبه 04 شهریور 1394, 16:26 عصر
الان چند روزیه که تو خیلی از انجمن ها بحث میکنن که چرا درامد و فروش برنامه ها کم شده و همه توسعه دهنده ها نگران شدن.
حالا من به عنوان یه کاربر و یکی که دوست داره برنامه نویسی اندروید یاد بگیره عاجزانه از همه توسعه دهندها خواهش میکنم که بابا یه کم خلاقیت از خودتون داشته باشین والا شما از چین تو کپی کردن گذشتین.
بابا بسه دیگه چقد کپی و دزدی ایده های دیگران .
والا این گوشی هایی که میخواهیم این برنامه ها رو روش نصب کنیم رو میگن گوشی های هوشمند نه کتابخوان . چرا فرت و فرت کتب میدین بیرون ؟ آقا شورشو در نیارین کاربرا از کتاب خسته شدن.

کپی کردن و ایده گرفتن به خودی خود که چیز بدی نیست ولی وقتی که بخوای یه چیزی رو ارتقا بدی ولی وقتی توسعه دهنده ایرانی کپی میکنه یعنی دقیقا همون چیز با کیفیت خیلی خیلی پایین.

و در نهایت خواهش میکنم اگه به فکر کاربرا نیستین حداقل به فکر آینده خودتون باشین

سونامی اومده این هفته من یه ایده نو دادم تو ایران نیست روز اول رفت زیر کتاب ... شبی که من برنامه دادم 90 برنامه اومد بازار کلا شورشو در آورده با فروش سورس ها و ... به آدمایی که برنامه نویس نیستن

تو همه گروه های تلگرام و سایت های برنامه نویسی بحثه ظاهرا امروز هم بازار کلا از کار افتاده و برنامه ها رفتن به حالت یکی دو روز قبل . برنامه 800 تومنی من شده 2000 اوضاع کلا خرابه اوضاع اندروید توی یک سال گذشته اینطوری من ندیدم تا الان و شدیدا به مشکل بر خورد کردیم . خواهش میکنم فعلا بزنامه ندین کلا بازار رو اشبا کردین . بسته دیگه .

Abbas Naghdi
چهارشنبه 04 شهریور 1394, 16:45 عصر
اشتباه شد ..... ..... ..... .....