PDA

View Full Version : مبتدی: Invalid column name 'DisplayName'.

leman17
چهارشنبه 04 شهریور 1394, 17:48 عصر
هنگام run گرفتن برنامه با این مشکل برخوذمInvalid column name 'DisplayName'.
به بانکه اطلاعاتیشم نمیتونم دسترسی پیدا کنم...
میشه راه حل بدید؟

omid nasri
چهارشنبه 04 شهریور 1394, 22:47 عصر
propertise تعریف شده در فایل razor با نام DisplayName در دیتابیس وجود ندارد، آن را برداشته و پراپرتی درست رو وارد نمایید.

leman17
پنج شنبه 05 شهریور 1394, 15:08 عصر
از داخل visual stadio نمیتونم به بانک دسترسی پیدا کنم و هنگام attach کردن این اررور رو میده:
The database 'C:\USERS\YEGANE\DOCUMENTS\VISUAL STUDIO 2013\PROJECTS\CMSS\CMSS\APP_DATA\DEFAULTCONNECTION .MDF' cannot be opened because it is version 782. This server supports version 706 and earlier. A downgrade path is not supported.
Could not open new database 'C:\USERS\YEGANE\DOCUMENTS\VISUAL STUDIO 2013\PROJECTS\CMSS\CMSS\APP_DATA\DEFAULTCONNECTION .MDF'. CREATE DATABASE is aborted.
An attempt to attach an auto-named database for file c:\users\documents\visual studio 2013\Projects\Cmss\Cmss\App_Data\DefaultConnection .mdf failed. A database with the same name exists, or specified file cannot be opened, or it is located on UNC share.

leman17
پنج شنبه 05 شهریور 1394, 19:11 عصر
مشکل اصلی اینه که visual stadio , table مربوط به مدل رو نمیتونه پیدا کنه... من برنامم model first هست... و وقتی از طریق برنامه run میگیرم و میخوام اطلاعات جدول و نشون بده میگه جدول مربوطه پیدا نشده... من تازه کارم تو mvc و نمیدونم باید چه جوری حل کنم این مشکل و ... میشه کمک کنید؟

Dr.Bronx
دوشنبه 09 شهریور 1394, 22:52 عصر
الان خطای دومی که ارسال کردید مشکلش این هست که میگه نسخه ای که از دیتابیس توی اون آدرس هست با نسخه ای که الان میخواید استفاده کنید سازگار نیست . بعد میخواد که دیتابیس رو دوباره بسازه اما نمی تونه چون اون فایل اونجا موجوده .

فایل قبلی رو پاک کنید و دوباره update-database بزنید .

موفق باشید .

leman17
چهارشنبه 11 شهریور 1394, 12:24 عصر
ممنون از راهنماییتون... فقط من در کدهام دچار خطایی شدم و مجبور شدم db رو پاک کنم... الان که دوباره run میکنم میگه

Cannot attach the file '...\Visual Studio 2013\Projects\Cmss\Cmss\App_Data\DefaultConnection .mdf' as database 'DefaultConnection'.