PDA

View Full Version : سوال: مشکل با آفیس اکسس

حسین.کاظمی
پنج شنبه 05 شهریور 1394, 17:21 عصر
سلام
دوستان باتجربه من به خطای زیر برخورد کردم و نمیدونم از چی هست میشه راهنماییم کنید؟؟؟؟

134671

erfan_urchin
پنج شنبه 05 شهریور 1394, 19:13 عصر
من یه بار قبلا به این مشکل بر خورده بودم. البته من میخواستم از دیتابیس یه خروجی اکسل بگیرم ولی تقریبا کدهاش مثل کار با دیتابیس اکسس بود
واسه من مشکلش این بود که کانکشنی که برای اتصال به excel نوشته بودم با ورژن آفیس من همخوانی نداشت
یعنی مثلا کدی که من نوشته بودم برای آفیس 2007 بود اما من روی کامپیوترم آفیس 2010 داشتم و ارور میداد که فلان ورژن آفیس روی کامپیوتر شما رجیستر نشده
فکر کنم واسه شما هم یه همچین مشکلی داشته باشه
موفق باشی

حسین.کاظمی
پنج شنبه 05 شهریور 1394, 19:19 عصر
فکر نکنم اینجور باشه
اخه دیشب کار می کرد امروز که اومدم بازش کردم دیدم این خطا را میده!!!!
حتی اکسس اینجین هم نصب کردم ولی باز بی فایده بود:ناراحت::گریه::گریه:

Reza-HNA
پنج شنبه 05 شهریور 1394, 20:35 عصر
پروژه رو فقط به صورت x86 خروجی بگیرید قطعا مشکلتون حل میشه. :لبخندساده:
اگر هم پروژه مال خودتون نیست و سورسش رو ندارید فقط فایل exe رو برام بفرستید تا تبدیل به 32bit کنم. :چشمک:

حسین.کاظمی
پنج شنبه 05 شهریور 1394, 20:50 عصر
پروژه رو فقط به صورت x86 خروجی بگیرید قطعا مشکلتون حل میشه. :لبخندساده:
اگر هم پروژه مال خودتون نیست و سورسش رو ندارید فقط فایل exe رو برام بفرستید تا تبدیل به 32bit کنم. :چشمک:

134673

:متفکر::متفکر:

جالب شد اصلا دیگه پروژه ام build هم نمیشه :قهقهه::قهقهه::قهقهه::قهقهه:

Reza-HNA
پنج شنبه 05 شهریور 1394, 21:02 عصر
134673

بس عجیبه! یعنی روی 32 بیتی کمپایل نمیشه؟!؟!
روی Any Cpu هم بیلد بشه کافیه.
من خودم چند ماه پیش همچین مشکلی داشتم تا اینکه بعد از دیباگ خط به خط برنامه به این نتیجه رسیدم که 3 راه برای حلش پیدا کردم :
1 - درایور 64 بیتی آفیس رو نصب کنم ( روی سیستم خودم تست کردم و جواب داد )
2 -پروژه رو به صورت 32 بیت بیلد کردم ( بدون اینکه درایور 64 بیتی نصب کنم جواب داد )
3 - پروژه رو به صورت میکس شده یا همون Any CPU بیلد کردم و توی فایل Exe دست بردم و 32bit Required رو فعال کردم ( روی هر سیستمی تست کردم جواب داد )

Reza-HNA
پنج شنبه 05 شهریور 1394, 21:04 عصر
134673

بس عجیبه! یعنی روی 32 بیتی کمپایل نمیشه؟!؟!
روی Any Cpu هم بیلد بشه کافیه.
من خودم چند ماه پیش همچین مشکلی داشتم تا اینکه بعد از دیباگ خط به خط برنامه به 3 تا راه برای حل رسیدم :
1 - درایور 64 بیتی آفیس رو نصب کنم ( روی سیستم خودم تست کردم و جواب داد )
2 -پروژه رو به صورت 32 بیت بیلد کردم ( بدون اینکه درایور 64 بیتی نصب کنم جواب داد )
3 - پروژه رو به صورت میکس شده یا همون Any CPU بیلد کردم و توی فایل Exe دست بردم و 32bit Required رو فعال کردم ( روی هر سیستمی تست کردم جواب داد )

حسین.کاظمی
پنج شنبه 05 شهریور 1394, 21:09 عصر
:گریه::گریه::گریه::گریه:روی هیچ کدوم گزینه ها build نمیشه !!!!!!!!

از دوستان کسی میتونه درستش کنه که id,pass team بدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

20خط کد نیاز داره که بنویسم و شنبه پروژه را تحویلشون بدم برند دست از سر کچلم بردارند.

دقیقا دقیقه 90 خراب شد!!!!!:گریه::گریه:

Reza-HNA
پنج شنبه 05 شهریور 1394, 21:28 عصر
:گریه::گریه::گریه::گریه:روی هیچ کدوم گزینه ها build نمیشه !!!!!!!!

از دوستان کسی میتونه درستش کنه که id,pass team بدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

20خط کد نیاز داره که بنویسم و شنبه پروژه را تحویلشون بدم برند دست از سر کچلم بردارند.

دقیقا دقیقه 90 خراب شد!!!!!:گریه::گریه:

:| :| :| |: |:
ببرید روی یک سیستم دیگه بیلد کنید یا داخل ویندوز مجازی کامپایل کنید ، نشد با یه ورژن دیگه ویژوال استودیو.
وقتی سورس برنامه دست نخورده امکان خرابیش نیست ، بنظرم یه جای کار میلنگه . :متفکر:

حسین.کاظمی
پنج شنبه 05 شهریور 1394, 21:35 عصر
:| :| :| |: |:
بنظرم یه جای کار میلنگه . :متفکر:

دوست عزیز واستون مقدوره بیایید و این لنگنیدنشو رفع کنید؟؟؟؟

حسین.کاظمی
پنج شنبه 05 شهریور 1394, 22:00 عصر
اومدم یک پروژه جدید ساختم و فرم و ..... از فرم قبلی را اوردم توی این پروژه هیچ خطایی نمیده جزی خطای زیر،کسی نمیدنه خطا از چی هست؟؟؟؟؟

134674

alireza264
پنج شنبه 05 شهریور 1394, 22:24 عصر
سلام
اول از همه پیغام خطای عکس اول میگه دارین از آفیس 2003 استفاده می کنین ولی این نسخه توسیستم شما نصب نشده به عبارت دیگه موقع ساخت برنامه آفیس 2003 داشتید
پیغام عکس آخر هم احتمالا به این دلیل رخ داده که برنامه تو نسخه 2008 دات نت نوشته شده و حالا داری از نسخه 2010 یا بالاتر استفاده می کنی برای حلش برو روی refrence و موارد خواسته شده رو اضافه کن (windowsbase و ....)

دلیل رخ دادن اینه که نسخه 2010 بطور پیش فرض از فریمورک 4 استفاده می کنه