PDA

View Full Version : Java و یا دات نت

icmaster
سه شنبه 24 مرداد 1385, 01:13 صبح
سلام
دوستان من موندو چیکار کنم
من خیلی به java علاقه دارم و پروژه های درسیمو با java می نویسم ولی تو ایران اینقدر میگن .NET که 2 3 ماهی هست java رو ول کردم چسبیدم به .net .خودم از این کارم عذاب وجدان گرفتم ولی فکرشو که میکنم میبینم ناچارم . اصلا با علاقه تو ,NET کد نمی نویسم . از طرفی امکانات خیلی زیاد .NET منو بسمت خودش می کشونه. همین دو گانگی و سر دو راهی قرار گرفتن داره دیوونم میکنه . به نظر شما میشه رو هر دوشون با هم کار کرد و تو هر دو شون موفق شد یا نه. از اساتید میخوام که منو راهنمایی کنن و تجربیات خودشونو بنویسن . ممنون

Armanprogrammer
سه شنبه 24 مرداد 1385, 18:08 عصر
من استاد نیستم ولی در کار شما کلا اشتباست چون جاوا دو برتری بزرگ نسبت به دیگر برنامه ها داره
1-جاوا به وسیلهjava virtual machin ترجمه میشه که این باعث میشه که تمام ماشین ها اونو ترجمه کنن و نیاز به کامپایلر نیست و علت اصلی کاربرد جاوا تو اینترنت است.
2-کلاس جاوا یا همان شی گرایی از نظر امنیت بسیار بالاتر از برنامه های دیگر است.

icmaster
سه شنبه 24 مرداد 1385, 23:57 عصر
من استاد نیستم ولی در کار شما کلا اشتباست چون جاوا دو برتری بزرگ نسبت به دیگر برنامه ها داره
1-جاوا به وسیلهjava virtual machin ترجمه میشه که این باعث میشه که تمام ماشین ها اونو ترجمه کنن و نیاز به کامپایلر نیست و علت اصلی کاربرد جاوا تو اینترنت است.
2-کلاس جاوا یا همان شی گرایی از نظر امنیت بسیار بالاتر از برنامه های دیگر است.

ممنون که جواب دادی ، من همه اینارو می دونم ولی از اونایی که این تجربه رو داشتن ( چون فکر میکنم مشکل خیلی ها بوده و هست) می خوام راهنمایی کنن

pooyanm
چهارشنبه 25 مرداد 1385, 08:04 صبح
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=28978