PDA

View Full Version : دادن دسترسی Administrator به یک User در ویندوز 2003

hemaseh5576
سه شنبه 24 مرداد 1385, 07:59 صبح
با سلام خدمت دوستان عزیز
من یک شبکه دومین دارم که بعضی از Client های موجود در شبکه از سیستم عامل ویندوز 2003 استفاده می کنند.من برای اینکه این به user ها در کامپیوتر خودشان دسترسی Administrator بدهم باید کجا این عملیات را انجام بدهم:خجالت:
با تشکر

Identifier
سه شنبه 24 مرداد 1385, 08:33 صبح
کاربر گرامی لطفا قبل از ارسال مطلب جدید جستجو کنید.

http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=48950

موفق باشید.

hemaseh5576
سه شنبه 24 مرداد 1385, 08:55 صبح
آقای ذوالقدری با تشکر از حسن توجه تان
در لینک شما من جواب سوالمو پیدا نکردم
من می خوام به User موجود در Client که دارای سیستم عامل Win2003 است دسترسی Administrator همان Client را بدهم
من را ببخشید من کمی کم هوشم

Identifier
سه شنبه 24 مرداد 1385, 09:03 صبح
در صورت دقت بیشتر این مورد را مشاهده خواهید کزد که امکان دادن Permission به کاربران Domain هم وجود دارد. مراحل زیر را انجام دهید :
1- با کاربر Administrator دومین وارد کلاینت شوید.
2- در قسمت Security درایو مربوطه گزینه Add را انتخاب کنید.
3- در قسمت Advanced گزینه find now را انتخاب کنید.
4- مواردی که مقدار in folder برابر با نام دومین است کاربران و یا گروه های دومین هستند.

موفق باشید.

mhjb
سه شنبه 24 مرداد 1385, 18:54 عصر
اختیارات ادمین فقط در حد دسترسی به فایل‌ها و درایو‌ها نیست.
شما فقط کافی است یوزری را که می‌خواهید بر روی آن کامپیوتر اختیارات ادمین داشته باشد را عضو گروه Administrators همان کامپیوتر کنید.

hemaseh5576
شنبه 28 مرداد 1385, 07:57 صبح
جناب آقای جعفری سلام ممنون از اینکه به سوال من جواب دادید
ولی اگر ممکنه در Win2003 مسیر دادن دسترسی ادمین را به من بگویید چون با روش آقای ذوالقدری باید به درایور ها تک تک دسترسی ادمین داد
آیا مانند Win XP راه خاصی مانند Control Pannel ندارد؟
با تشکر

mhjb
شنبه 28 مرداد 1385, 17:05 عصر
اگر اکتیو دایرکتوری نصب کردی در داخل آن بر روی یوزر مورد نظر راست کلیک کن و در قسمت member of گروه های دلخواه خود را به آن اضافه کن. و اگر هم اکتیو دایرکتوری نصب نکرده ای بر روی MyComputer کلیک راست کن و گزینه manage را انتخاب کن و در قسمت local users and groups بر روی یوزر مورد نظر دابل کلیک کن و در قسمت member of گروه administrators را اضافه کن.
موفق باشید