PDA

View Full Version : سوال: نمایش فرمی غیر فرم مورد نظر

titipop1
شنبه 07 شهریور 1394, 17:48 عصر
درود دوستان
واقعا نمی دونستم چه عنوانی واسه این تاپیک قرار بدم
هنگام اجرا ی برنامه نمیدونم چرا یه فرمی به نمایش درمیاد که نتنها فرم مورد نظر من نیست بلکه توی فرم های من هم وجود ندارد
هیچ نامی هم در عنوان اون نیست اومدم کلا فرم مورد نظرم رو پاک کردم و یه فرم جدید ایجاد کردم ولی بازم این فرم سمج رو نمایش میده
لطفا کمکم کنید که کلافم کرده

محمد رضا فاتحی
شنبه 07 شهریور 1394, 18:17 عصر
مگه میشه؟؟
یعنی قبلا این فرم رو توی پروژت داشتی الان پاکش کردی باز هم هست؟؟ اگه آره پروژت رو clean کن
اگه نه کلا تو پروژت نیوده... که :متفکر:.................. چیزی به ذهنم نرسید:لبخند:

titipop1
شنبه 07 شهریور 1394, 18:32 عصر
مهندس یه فرمی نمایش داده میشه که خالیه و توی پروژم نیست

Mahmoud Zaad
شنبه 07 شهریور 1394, 19:02 عصر
مگه داریم؟؟؟
این احتمالاً روح خبیث یکی از فرم ها هست که ظاهر میشه و می خواد اذیت کنه!
شما حداقل یکی کدی، فایلی چیزی آپلود کن، ما که همینجوری نمی تونیم از غیب به اطلاعات شما دسترسی داشته باشیم.

titipop1
شنبه 07 شهریور 1394, 19:33 عصر
فرم من و نافرم من :لبخند:

Mahmoud Zaad
شنبه 07 شهریور 1394, 19:45 عصر
به نظر میرسه این فرم قبلاً اسمش frm_sale1 بوده و یه تغییر نامی انجام دادید منتها تغییر نام به طور کامل انجام نشده و بعداً هم که یه فرم جدید ساختید و ...
حالا شما در پوشه اصلی پروژه که فایل فرم ها وجود داره یه نگاه بندازید ببینید فرمی با نام قبلی وجود داره یا نه و همچنین یه جستجو در کل پروژه توی ویژوال استودیو بزنید(Edit>Find And Replace>Quick Find>Look in: Current Project) و ببینید اسم قبلی شما در جایی وجود داره یا نه اگه وجود داشت که قریب به یقین وجود داره به اسم جدید تغییرش بدید. قبلش یه کپی از کل پروژه بگیرید که همین هم که دارید از دست نره!

titipop1
شنبه 07 شهریور 1394, 20:16 عصر
ن مهندس جان نبود

Amir4317
شنبه 07 شهریور 1394, 21:22 عصر
با بریک پویت یکی یکی برید جلو (F10 F11) برنامه رو تریس کنید.
امکان این هست که یکی از کامپوننت ها یا کنترل ها به درستی کار نکن و بقیه فرم کامل بالا نمیاد

یه تیکه نمونه چیزی آپ کن ببینیم چشه :متفکر:

juza66
شنبه 07 شهریور 1394, 21:24 عصر
سلام

برو تویی program.cs یک قسمت نوشته کدوم فرم اول نمایش داده بشه اون رو به فرمی که میخوای نمایش بدی تغییر بده

محمد آشتیانی
یک شنبه 08 شهریور 1394, 01:50 صبح
سلام
به نظر میرسه متد سازنده فرم شما مشکل داره ، حالا یا سهوا پاک شده یا دستکاری شده

منظورم از متد سازنده اینه ، توی هر فرمی با نام همون فرم هست:

public Form1()
{
InitializeComponent();
}

امتحانش هم کاری نداره ، کافیه تو یه پروژه InitializeComponent رو کامنت کنید و برنامه رو اجرا کنید، نتیجه دقیقا مثل بالا خواهد شد.

موفق باشید.