PDA

View Full Version : سوال: چگونه با درج نام تاریخ مربوط به ثبت آن را بدست آوریم؟

majidosmani
یک شنبه 08 شهریور 1394, 11:00 صبح
سلام خدمت تمامی بچه ها
لطفا اگر کسی میتونه جواب من را بده
من یک فایل اکسس می خواهم درست کنم که شامل یک جدول و یک فرم است جدول من دو ستون دارد یکی نام و دیگری تاریخ حالا میخواهم در فرمم یک تکس باکس درست کنم که وقتی کاربر یک نام را وارد می کند و و کلید جستجو را بزند اکسس بیاد تاریخ مربوط به آن فرد را بیابد با تاریخ امروز (226898-()date) مقایسه کند اگر کمتر بود در یک مسیج باکس بنویسد مثلا 5 روز مانده به تاریخ امروز و اگر از تاریخ امروز گذشته بود بنویسد مثلا 3 روز از تاریخ امروز گذشته است اگر فرد در جدول نبود بنویسد فرد مورد نظر یافت نشد

لطفا اگر میتونید جوابم را زودتر بدید من کارم گیر است :گریه:

amp_1356
دوشنبه 09 شهریور 1394, 10:28 صبح
سلام یه نمونه گذاشتم ببینید خوبه؟
بهتره برای جستجو از کد ملی به جای نام استفاده کنید
موفق باشید
134780

majidosmani
سه شنبه 10 شهریور 1394, 07:22 صبح
سلام یه نمونه گذاشتم ببینید خوبه؟
بهتره برای جستجو از کد ملی به جای نام استفاده کنید
موفق باشید
134780
134803
سلام دست شما درد نکنه ولی نمی دونم چرا برای من ارور داد و یک چیز دیگه نمیشه بجای تابع برای تاریخ شمسی از (226898-()date) استفاده کرد چون این تابع هم تاریخ روز را با شمسی میده

majidosmani
سه شنبه 10 شهریور 1394, 08:50 صبح
سلام
فقط بی زحمت یخورده به من توضیح دهید که من وقتی میخواهم کد شما را کپی کنم چه ایکون های را باید تغییر دهم و باید چگونه باید این کد را در پایگاه داده ام وارد کنم و یک چیز دیگه اینکه ایا نمیشه به جای تاریخ شمسی از تابع (226898-()date) استفاده کرد و بی زحمت ارور را هم بررسی کنید باز هم از شما متشکرم

amp_1356
سه شنبه 10 شهریور 1394, 09:40 صبح
سلام
باید ماژول تاریخ شمسی رو روی هر سیستمی که می خواهید استفاده کنید، کپی کنید. اگر می خواهید کد ها رو کپی کنید باید نام تکس باکس ها و لیبل ها رو مطابق با نام لیبل و تکس باکس های خودتان تغییر بدید.
اگر می خواهید از اکسس در شبکه استفاده کنید بعضی از کد ها رو باید تغییر بدید.
موفق باشید

majidosmani
سه شنبه 10 شهریور 1394, 18:09 عصر
سلام
میخوام کد ملی را از نوع تکس بگیرم ولی وقتی تغییر میدم برنامه ارور میده لطفا منو راهنمایی کنید وقتی کد ملی را از نامبر به تکس تغییر بدم چه چیزی را باید تغییر بدم

Abbas Amiri
سه شنبه 10 شهریور 1394, 19:05 عصر
سلام خدمت تمامی بچه ها
لطفا اگر کسی میتونه جواب من را بده
من یک فایل اکسس می خواهم درست کنم که شامل یک جدول و یک فرم است جدول من دو ستون دارد یکی نام و دیگری تاریخ حالا میخواهم در فرمم یک تکس باکس درست کنم که وقتی کاربر یک نام را وارد می کند و و کلید جستجو را بزند اکسس بیاد تاریخ مربوط به آن فرد را بیابد با تاریخ امروز (226898-()date) مقایسه کند اگر کمتر بود در یک مسیج باکس بنویسد مثلا 5 روز مانده به تاریخ امروز و اگر از تاریخ امروز گذشته بود بنویسد مثلا 3 روز از تاریخ امروز گذشته است اگر فرد در جدول نبود بنویسد فرد مورد نظر یافت نشد

لطفا اگر میتونید جوابم را زودتر بدید من کارم گیر است :گریه:

سلام
طبق قوانین سایت این تاپیک باید بعلت نامناسب بودن عنوان آن و موضوع مطرح شده ، حذف می شد . ولی بعلت وضعیت اضطراری ایجاد کننده آن شخصا نسبت به تغییر عنوان آن اقدام می کنم .
فرض کنی شخص دیگری مشکل شما را داشته باشد ، با جستجوی در تالار چه چیزی بدست خواهد آورد؟

majidosmani
سه شنبه 10 شهریور 1394, 20:54 عصر
سلام بشخشید دوباره تکرار نمیشه

majidosmani
سه شنبه 10 شهریور 1394, 20:59 عصر
سلام
باید ماژول تاریخ شمسی رو روی هر سیستمی که می خواهید استفاده کنید، کپی کنید. اگر می خواهید کد ها رو کپی کنید باید نام تکس باکس ها و لیبل ها رو مطابق با نام لیبل و تکس باکس های خودتان تغییر بدید.
اگر می خواهید از اکسس در شبکه استفاده کنید بعضی از کد ها رو باید تغییر بدید.
موفق باشید

سلام بازم دست شما درد نکنه فقط یک توضیح کوچک به من بدهید وقتی ستون کد ملی را از حالت نامبر به تکس تغییر بدیم باید کجای کد را عوض کنم

amp_1356
چهارشنبه 11 شهریور 1394, 09:54 صبح
سلام
بفرمائید
134833