PDA

View Full Version : کم شدن سرعت recive از sent

amir_masoud
چهارشنبه 01 بهمن 1382, 15:55 عصر
سلام
یه سررو isp هست که بعضی از مواقع که می خوام کار کنم هیچ سایتی رو نمی تونم باز کنم و سرعت recive از sent خیلی کمتر می شه . در حالی که زمانی با یه account دیگه از یه isp در همون لحظه وصل می شم سایتها رو با سرعت خوبی باز می کنه .
می خواستم ببینم که مشکل این سرور از چی می تونه باشه آیا سرور رو هک کردن و این کار رو انجام می دن ( اصلآ می شه یه همچین کاری کرد یا نه ) یا اینکه سرور ویروسیه . ( اینم بگم که همیشه این طور نیست مثلا شاید یک هفته سرور خوب کار می کنه و بدون هیچ مشکلی سرویس می ده ولی تویه یه روز می بینی چند دفعه براش این مشکل پیش میاد .)
از همه دوستان که تجربه ای دارن خواهش می کنم جواب بدن .

موفق باشید ...

Inprise
پنج شنبه 02 بهمن 1382, 08:15 صبح
ISP های بدون مدیریت ایرانی در بهترین حالت همینطور هستند که گفتی . انتظار زیادی نداشته باش ، ضمنا" مطمئن باش ربطی به ویروس یا هک و امثالهم نداره .

خوش باشی

JavanSoft
پنج شنبه 02 بهمن 1382, 12:33 عصر
من هم گاهی این مشکل رو دارم ... اما وقتی ویندوز رو Reset می کنم حل میشه

برنامه نویس جوان
پنج شنبه 02 بهمن 1382, 13:56 عصر
سلام

یک بار یه ISP ایرانی توی کارت اشتراکش نوشته بود که اگه سرعت sent یک برابر ونیم سرعت resive بشه سیستمتون ویروسیه :shock: اینو به عنوان یک راه شناخت ویروسی بودن سیستم کلاینت قلمداد کرده بود البته من بهش اعتقادی ندارم برای اولین بار هم شنیده بودم :shock:
نمی دونم درسته یا نه :?: :shock: :shock:

Best Programmer
پنج شنبه 02 بهمن 1382, 18:43 عصر
البته این موضوع میتواند درست باشذ . مثلا زومبی های زیادی هستند که پس از نصب در یک سیستم سعی به گسترش به سیستم های دیگر درون رنج آی پی میکنه. یا تروجان ها یا ویروس هایی مانند CodeRed XX و ....

برنامه نویس جوان
جمعه 03 بهمن 1382, 14:53 عصر
ممنون