PDA

View Full Version : Screen shot

alibehroozi
چهارشنبه 11 شهریور 1394, 00:11 صبح
سلام

دو تا سوال داشتم امیدوارم اساتید و کاربلدا بلد باشن

1- توی PHP من برای نوشتن متن های متغیر با فونت های متغیر از کلاس هایی استفاده میکنم که برای نوشتن فارسی مشکلی ایجاد نکنن اما مشکلی که هست اینه که متن دقیقا در جای خودش قرار نمیگیره و یکم از اون مختصاتی که دادم حرکت میکنه آیا شما کلاس کاملی برای نوشتن متن روی عکس به صورت کاملا متغیر دارید که درست عمل کنه و متن رو دقیقا در مختصات داده شده چاپ کنه و با فونت های فارسی مشکل نداشته باشه ؟

2- بعد از اینکه از مشکل سوال اول ناامید شدم از گشتن توی اینترنت اومدم به سراغ اینکه متن هارو توی یک Div توی Html در مختصات داده شده بذارم اینجا متن ها دقیقا درست در جای خودشون بودن اما نمیدونم چطوری این چیز های درون div رو به png تبدیل کنم و به کاربر بدم که فونت ها بهم نریزه از کلاس هایی مثل html2canvas , ... استفاده کردم اما با فونت های فارسی مشکل داشتن لطفا برای گرفتن عکس بهم کمک کنید اگر راهی برای سوال 1 ندارید

ممنونم

arenaw
چهارشنبه 11 شهریور 1394, 17:07 عصر
نه جاوااسکریپت و نه پی‌اچ‌پی نمیتونن از صفحه شما عکس بگیرن. (البته با تکنولوژی WebRTC توی جاوااسکریپت می‌شه ولی واسه یه چنین کاری، دردسر و هزینه‌اش زیاده).
به نظر من بهتره که از همون راه اول، منتاها با کمک پلاگین‌های گرافیکی جاوااسکریپت کار رو انجام بدین.
در رابطه با کلاس آماده هم، من تا الان پلاگینی تو این زمینه ندیدم که با فارسی مشکل نداشته باشه! (البته من بیشتر توی جاوااسکریپت منظورم هستش)