PDA

View Full Version : شروع یادگیری

CsharpNevisi
پنج شنبه 12 شهریور 1394, 10:48 صبح
سلام ... !!
من یخوام برنامه نویسی اندروید رو با اکلیپس شروع کنم .. !!
کسی منبع اموزشی فارسی خوبی میشناسه .. !!
لطفا راهنماییم کنید .. ممنون :قلب:

iran_sun99
پنج شنبه 12 شهریور 1394, 13:15 عصر
سلام
من لاتین دارم همراه عکس و خیلی کامل خواستی بگو واست بفرستم
من خودم با همون شروع کردم عالیه

CsharpNevisi
پنج شنبه 12 شهریور 1394, 13:24 عصر
سلام

من اصلا زبان انگلیسیم خوب نسیت ... !!!
و کتابم حوصلم نمیگیره بخونم .. :لبخند:
فیلم اموزشی فارسی میخوام

pbm_soy
پنج شنبه 12 شهریور 1394, 13:45 عصر
آنکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد
دوست عزیز سعی کنید از انگلیسی استفاده کنید چون همه موارد تو کتاب و یا فیلم آموزشی نمیگنجد و مجبورید سرچ کنید و یا سوال مطرح کنید
برای فیلم آموزش فارسی هم که راحت هستید چون تعدادشون محدود است و خیلی راحت فارسی سرچ کنید ولی فکر نمیکنم رایگان باشند

سیدرضا بازیار
پنج شنبه 12 شهریور 1394, 14:16 عصر
سلام
اگه ممکنه واسه من ارسال کنید
ممنون :)

iran_sun99
پنج شنبه 12 شهریور 1394, 16:39 عصر
اینم لینکش
http://uploadboy.com/1sjoc32y9s6f.html

CsharpNevisi
پنج شنبه 12 شهریور 1394, 18:45 عصر
آنکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد
دوست عزیز سعی کنید از انگلیسی استفاده کنید چون همه موارد تو کتاب و یا فیلم آموزشی نمیگنجد و مجبورید سرچ کنید و یا سوال مطرح کنید
برای فیلم آموزش فارسی هم که راحت هستید چون تعدادشون محدود است و خیلی راحت فارسی سرچ کنید ولی فکر نمیکنم رایگان باشند

حرف شما کاملا متین ... ولی وقتی متوجه نشم فایده ای نداره ... !!!
اگه فیلم اموزش کاملی رو میشناسد ممنون میشم معرفی کنید رایگان بودن یا نیودنش هم مهم نیست

Pam.goudarzi
پنج شنبه 12 شهریور 1394, 21:26 عصر
متاسفانه اکثر اموزش های سایت های فارسی، آموزش ساخت کتاب با دیتابیس هست و معمولا مطلب خوبی برای یادگیری پیدا نمی کنید. ولی androidhive بسیار عالی و کامله.

pbm_soy
پنج شنبه 12 شهریور 1394, 23:40 عصر
معمولا فارسیها خوب نیستند و خیلی پراکنده هستند و سرفصل خوب و استانداردی ندارند ویا فقط مطالبی که خودشان بلد هستنند را گفتند!

آدرس سایتهاشون را بلد نیستم ولی فیلم آموزشی اسفندونه و کمالان را خوب تعریف میکنند گویا با پشتیبانی هم هستند
البته آموزشهای خصوصی خانگی و آنلاین توسط اسکایپ و تیم ویور هم هست میتوانید از آن هم استفاده کنید
در ضمن برای آندروید حتما قبلش جاوا را یادبگیرید مخصوصا شی گرا یادبگیرید خیلی از آموزشهای فارسی به این نکته اشاره نمیکنند هرچند که نمیتوان جاوا و آندروید را در یک سی دی جمع کرد!

purtoogh
چهارشنبه 08 مهر 1394, 13:40 عصر
برای شروع یادگیری یک نکته اساسی اینه که ببینی بازارت چی میخاد و وقتت رو صرف چیزای الکی نکنی.
باید پروژه بگیری تا بفهمی بازار چی میخاد و بهترین راه انجامش چیه و فقط و فقط تحت فشار پروژست که آدم چیزی یاد میگیره، اونم دقیقا چیزی که به دردش میخوره.

اول کار هم میتونی از نرم افزار های ساده تر شروع کنی و اپلیکیشن های محتوا محور رو قبول کنی.

اگر هنوز با نصب مشکل داری میتونی از ابزار های انلاین استفاده کنی.
برای اطمینان و اینکه خیالتم راحت بشه، یک سر به سایتایی مثل این بزن، فارسی هم هست:

puzzley.ir
(http://puzzley.ir/?utm_source=barnamenevis&utm_medium=froum&utm_term=android&utm_campaign=earlydev):متفکر:

من خودم برای ساخت نسخه اول نرم افزار هام و نشون دادن مشتری ازش استفاده میکنم.
می تونه جواب خیلی مشتریهات رو بدی باهمین. ولی اولویتت باشه مهارت پیدا کردن و کد زدن خودت ;)