PDA

View Full Version : فیلتر کردن فیلد مورد نظر و چاپ آن

gamron
پنج شنبه 12 شهریور 1394, 18:12 عصر
سلام دوستان بخشید شاید سوال من جای دیگه هم مطرح بوده ولی صفحات این تاپیک شلوغ بود و نتونسم درست سرچ کنم.
فرمی در اکسس دارم که شامل تعدادی فیلده و حدود 500 رکورد تعریف شده. میخوام که با توجه به هر فیلد اون ر وفیلتر کنم مثلا یه بار بافیلد تعداد خرابی ها یه بار با فیلد کسری ها و غیره که مسلما تعدادی با توجه به انتخاب مورد نظر نمایش میدهد. خب ابهامی که دارم اینه که چیجور میتونم این گزینه های فیلتر شده رو بصورت حالا فرم یا ریپورت دربیارم و اون رو پرینت کنم. چون نتونسم در فرم یا ریپورت فیلتر کنم و چاپ کنم. ممنون.

Rasool-GH
پنج شنبه 12 شهریور 1394, 18:39 عصر
از نظر طرح ایده و راه حل اصولی ترین روش اینه که اول یک فرم بسازید و همه مواردی که میخواین رو در اون فرم بیارید . بعد یک کوئری بسازید که برای هر فیلد اصلاعات رو از فرم طراحی شده بخونه و در اخر یک ریپورد با ساختار دلخواه ایجاد کنید که رکورد سورس اون رو برابر کوئری قرار بدید .

حالا فرم رو باز کنید موارد دلخواه رو وارد کنید و دکمه گزارش که ریپورت رو باز میکنه بزنید

gamron
جمعه 13 شهریور 1394, 23:21 عصر
از نظر طرح ایده و راه حل اصولی ترین روش اینه که اول یک فرم بسازید و همه مواردی که میخواین رو در اون فرم بیارید . بعد یک کوئری بسازید که برای هر فیلد اصلاعات رو از فرم طراحی شده بخونه و در اخر یک ریپورد با ساختار دلخواه ایجاد کنید که رکورد سورس اون رو برابر کوئری قرار بدید .

حالا فرم رو باز کنید موارد دلخواه رو وارد کنید و دکمه گزارش که ریپورت رو باز میکنه بزنید
ممنون ولی من برای نمایش و چاپ داده های فیلتر شده یه راه میخواسم نه وارد کردن داده ها.
یه راه هم اینکه در کوئری هم جستجو بر اساس هر فیلد گذاشتم که اونو نمایش میده ولی میخوام جستجو بر اساس هر فیلد مجزا باشه و در ریپورت نمایش بده.

Rasool-GH
شنبه 14 شهریور 1394, 06:17 صبح
بهتره نمونه کارتون رو بزارین

gamron
یک شنبه 15 شهریور 1394, 22:04 عصر
بهتره نمونه کارتون رو بزارین
مشکلی که دارم اینه که وقتی کاربر میخوات بر اساس هر فیلد داده های وارد شده رو فیلتر کنه، رکوردا رو نمایش بده و تو فرم یا ریپورت نمایش بده و چاپ کنه
ممنون. یعنی جستجو یا فیلتر بر اساس هر فیلد بطور مجزا.

http://s6.picofile.com/file/8210467092/Database1_accdb.html