PDA

View Full Version : ارسال و دریافت sms با سی شارپ و مرورگر بیسیک با موتور فایرفاکس

nasser.man
جمعه 13 شهریور 1394, 20:56 عصر
اول عذرخواهی می کنم که دوتا مشکلم رو در یک پست قرار می دم :
برای یک نرم افزار تحت وب که قراره به صورت کلاینت اجرا بشه به دوتا مشکل برخوردم: (نرم افزار اصلی با پی اچ پی هست)

۱- هر کاربری می تونه مرورگر مورد نظر خودش رو باز کنه و از سیستم استفاده بکنه اما می خوام یه نرم افزار ساده باشه که مثل مرورگر صفحه مورد نظرم رو باز بکنه. در واقع یه نرم افزار فوق العاده ساده سی شارپ که دو تا کار می کنه اول اینکه یه صفحه رو وقتی اجرا می شه برای کاربر باز بکنه و به صورت فول اسکرین اجرا می شه و دم اینکه قبل از خروج، اول یه صفحه رو که logout می کنه کاربر رو باز بکنه و بعد خارج می شه. تنها مشکل اینه که دات نت از موتور اکسپلورر استفاده می کنه ولی من می خوام از جیکو فایرفاکس یا وب کیت استفاده کنم. کنترل هایی که هستند برای این کار قدیمی هستند

مورد ۲ و مهم تر. الان برای ارسال و دریافت پیامک از سرویس های اینترنتی استفاده می کنم اما می خوام از جی اس ام مودم با خط معمولی این کارو بکنم. پی اچ پی خودش که نمی تونه به همین خاطر می خوام یه نرم افزار ساده سی شارپ درست کنم که مثل یه سرویس دهنده باشه و در پس زمینه اجرا بشه (روی سرور محلی خودم) که به جای ارسال درخواست ارسال پیام کوتاه به ادرس اینترنتی، به این نرم افزار بفرستم تا ان ارسالش بکنه یا برعکس وقتی پیامکی می یاد، این نرم افزار اطلاعات پیامک رو به ادرسی که مشخص می کنم از طریق گت یا پست بفرسته. مشکلم اینجا اینه که من اصلا با سی شارپ با جی اس ام پیام نفرستادم .

ممنون می شم راهنماییم بکنید

abdullah20
جمعه 13 شهریور 1394, 22:45 عصر
شما برای کار با پیامک در سی شارپ باید یا از دستورات AT Command استفاده کنید یا کامپوننت kylix
البته چون میگید کار نکردم بهتره از همون kylix استفاده کنید
یه gsm modem هم تهیه کنید

برای استفاده از مرورگر در برنامه هم از Awesomium استفاده کنید

nasser.man
شنبه 14 شهریور 1394, 12:52 عصر
شما برای کار با پیامک در سی شارپ باید یا از دستورات AT Command استفاده کنید یا کامپوننت kylix
البته چون میگید کار نکردم بهتره از همون kylix استفاده کنید
یه gsm modem هم تهیه کنید

برای استفاده از مرورگر در برنامه هم از Awesomium استفاده کنید

بینهایت ممنون از راهنماییتون. Awesomium رو دیده بودم اما نمی دونم کارآیی فایرفاکس رو می ده یا نه چون تو نرم افزار خیلی از جی کویری و ایجکس استفاده شده. ؟

kylix هم قابل اعتماد هست؟ منظورم چون استفاده نکردم کرکش پیدا می شه و بعد از یه مدت مشکلی نمی ده؟

abdullah20
شنبه 14 شهریور 1394, 14:00 عصر
دوست عزیز Awesomium خیلی قدرتمند است و با تمامی تکولوژی ها سازگاری کامل دارد
در مورد kylix هم بله من خودم چندین برنامه باهاش پیاده سازی کردم البته نه با نسخه کرک شده بلکه از نسخه اورجینال و دارای شمار سریال استفاده کردم

nasser.man
شنبه 14 شهریور 1394, 22:27 عصر
دوست عزیز Awesomium خیلی قدرتمند است و با تمامی تکولوژی ها سازگاری کامل دارد
در مورد kylix هم بله من خودم چندین برنامه باهاش پیاده سازی کردم البته نه با نسخه کرک شده بلکه از نسخه اورجینال و دارای شمار سریال استفاده کردم
من چه طور می تونم نسخه اصلیش رو تهیه بکنم؟ اطلاع دارید هزینش در چه حدودی هست؟

abdullah20
یک شنبه 15 شهریور 1394, 01:33 صبح
تماس بگیرید تا راهنمایی کنم درمورد مرورگر داخلی و موارد دیگر
ghanary691371@yahoo.com (http://profiles.yahoo.com/ghanary691371%40yahoo.com)