PDA

View Full Version : چطوری از ی دکمه (Button) تو لیست ویو (ListView) استفاده کنم.لطفا راهتمایی کنید

hossein911
شنبه 14 شهریور 1394, 05:55 صبح
سلام
بنده تو لیست ویوم از دیتابیس استفاده میکنم و در فایل جاوا کد ها رو به شکل زیر وارد کردم
ArrayAdapter<Mokhatab> adapter;
adapter = new ArrayAdapter<Mokhatab>(this,
R.layout.subjects_list_view,R.id.textView1, mokhatabha);
lv.setAdapter(adapter);
لیست به شکلی که می خوام نمایش داده میشه اما نمی تونم روی دکمه های هر ردیف رویدادی قرار بدم
با تشکر

ali.s7092
شنبه 14 شهریور 1394, 18:30 عصر
شما می توانید در تابع getview که در کلاس مربوط به لیستت قرار دارد دکمه بگذاری مثلا :

@Override
public View getView(final int position, View convertView, ViewGroup parent) {

del.setOnClickListener(new OnClickListener() {

@Override
public void onClick(View v) {
...
...
...
}
});

}

javdanmj
شنبه 14 شهریور 1394, 19:14 عصر
سلام
بنده تو لیست ویوم از دیتابیس استفاده میکنم و در فایل جاوا کد ها رو به شکل زیر وارد کردم
ArrayAdapter<Mokhatab> adapter;
adapter = new ArrayAdapter<Mokhatab>(this,
R.layout.subjects_list_view,R.id.textView1, mokhatabha);
lv.setAdapter(adapter);
لیست به شکلی که می خوام نمایش داده میشه اما نمی تونم روی دکمه های هر ردیف رویدادی قرار بدم
با تشکر

البته باید یه اداپتر بسازین که از ArrayAdapter یا BaseAddapter ارث ببره و اونجا توی متد getView مثل کد بالا تنظیم کنید

majid.mp
دوشنبه 05 بهمن 1394, 10:43 صبح
شما می توانید در تابع getview که در کلاس مربوط به لیستت قرار دارد دکمه بگذاری مثلا :

@Override
public View getView(final int position, View convertView, ViewGroup parent) {

del.setOnClickListener(new OnClickListener() {

@Override
public void onClick(View v) {
...
...
...
}
});

}

ضمن تشکر بابت راهنمایی شما
بنده لیست ویو را به دیتا بیس بایند نمودم و از یک دکمه جهت حذف رکورد ها در لیست ویو استفاده نمودم حال لطفاً راهنمایی بفرمایید بعد از حذف رکورد چگونه لیست ویو را دوباره بایند نمایم تا اطلاعات بروز شود؟

ali.s7092
دوشنبه 05 بهمن 1394, 22:22 عصر
ضمن تشکر بابت راهنمایی شما
بنده لیست ویو را به دیتا بیس بایند نمودم و از یک دکمه جهت حذف رکورد ها در لیست ویو استفاده نمودم حال لطفاً راهنمایی بفرمایید بعد از حذف رکورد چگونه لیست ویو را دوباره بایند نمایم تا اطلاعات بروز شود؟

سلام شما حتما یک تابع داری که لیست ویو را می سازد
حالا شما در دکمه ی حذف آن تابع را دوباره فراخوانی کن