PDA

View Full Version : سوال: مسلط شدن کامل به php

barnamenevis100
یک شنبه 15 شهریور 1394, 03:56 صبح
سلام بنده توانایی راه اندازی وب سایت پویا cms خبری را دارم البته با asp.net یا سی شارپ

ولی یک شرکتی میخواهم استخدام شم نیاز به php کار دارن بنده html 5 , css3 مسلط هستم

میخواستم ببینم چه کتابهایی را باید مطالعه کنم برای تسلط کامل به php

یعنی با توجه به نیازهاشون بتونم برنامه هارا پیاده کنم

ممنون میشم سورس معرفی کنید

هر سایتی رفتم نهایت اموزشش این بود که یک فرم لاگین بسازد و ثبت نام و اخبار درج کند بیشتر کار با دیتا بیس بود خلاقیت درکار نبود

us1234
یک شنبه 15 شهریور 1394, 08:37 صبح
سلام بنده توانایی راه اندازی وب سایت پویا cms خبری را دارم البته با asp.net یا سی شارپ

ولی یک شرکتی میخواهم استخدام شم نیاز به php کار دارن بنده html 5 , css3 مسلط هستم

هر سایتی رفتم نهایت اموزشش این بود که یک فرم لاگین بسازد و ثبت نام و اخبار درج کند بیشتر کار با دیتا بیس بود خلاقیت درکار نبود

سعی کنید کارهای قبلی که انجام دادید را با PHP هم انجام دهید .

بزرگترین راهنمای شما در این راه
php.net
Stackoverflow.com

harand1
یک شنبه 15 شهریور 1394, 10:39 صبح

درود
خب بگردید دنبال یه شرکت که asp.net میخواد! اگه همین چیزی که بلدی رو ادامه بدی و مسلط بشی بهتر از این شاخه و اون شاخه پریدن نیست

parsboy
یک شنبه 15 شهریور 1394, 11:47 صبح

با سلام خدمت شما دوست عزیز
بهترین رفرنس برای آموزش این زبان مقالات آقای شهرکی هست که هم در انجمن و هم در وب سایت شخصی ایشون هست
یا کتاب های PHP5 از انتشارات ناقوس را تهیه کنید

barnamenevis100
یک شنبه 15 شهریور 1394, 18:06 عصر
درود
خب بگردید دنبال یه شرکت که asp.net میخواد! اگه همین چیزی که بلدی رو ادامه بدی و مسلط بشی بهتر از این شاخه و اون شاخه پریدن نیست

ارشد شهرستان قبول شدم .. هیچ شناختی به اون شهر ندارم ..این هم با پارتی پیدا کردم بدمم نمیاد با php هم حرفه ای کارکنم

فقط یک سوال این فریم ورک ها که تو همین انجمن هستن چه کاربردی دارند

یعنی
Yii Frameworkzend

تفاوتشون چیست

hamedarian2009
یک شنبه 15 شهریور 1394, 18:27 عصر
ارشد شهرستان قبول شدم .. هیچ شناختی به اون شهر ندارم ..این هم با پارتی پیدا کردم بدمم نمیاد با php هم حرفه ای کارکنم

فقط یک سوال این فریم ورک ها که تو همین انجمن هستن چه کاربردی دارند

یعنی
Yii Framework

zend

تفاوتشون چیست

ASP.NET هم یک فریمورک هست اینها هم فریمورک هستن ولی روی زبان PHP