PDA

View Full Version : مشکل در نوشتن منو pop-up

maryam.eng
یک شنبه 15 شهریور 1394, 15:26 عصر
سلام

من میخوام که یک منو pop-up درست کنم که بعد از هر بار کلیک دکمه نمایش داده بشه .به شکل زیر نوشتم ولی فقط بار اول نشون داده شده بعد از اولین بار دیگه نمایش داده نمیشه.

به نظرتون مشکل از کجاست؟؟
<input type="submit" name="send" style="margin-top:50px;float:left;margin-left: 600px;background-color:#0b27f2;color:black;" value="ثبت" onclick="alert();">

کد جاوا اسکریپ که در تگ head قرار دارد:
<script type="text/javascript">
function alert(){
alert("یادداشت با موفقیت اضافه شد.");
}

</script>

SCoder
یک شنبه 15 شهریور 1394, 21:53 عصر
مشکل باید در این باشد که خیلی از مرورگر ها باز شدن چند alert را از یک وبسایت به طور پیش فرض مسدود میکنند و یا از کاربر سوال میکنند که آیا می خواهید alert ها مسدود شوند بهتر است یک پاپ آپ به صورت پنجره کوچک را به صورت یک div بنویسید و یا از pop Up های نوشته شده در jquery UI کمک بگیرید....موفق باشید

arenaw
دوشنبه 16 شهریور 1394, 08:53 صبح
من جای براوزر شما بودم، دفعه اول هم نشون نمی‌دادم :-)
alert یک فانکشن پیشفرض جاوااسکریپت هستش که یک ورودی متن میگیره و اون رو نمایش میده. شما اومدید فانکشن alert رو بازنویسی کردید و دوباره داخلش همین فانکشن خودتونو صدا میزنید. یعنی میشه مثل یه while بی‌نهایت که هیچکاری انجام نمیده.
واسه حلش، میتونید فانکشنی که توسط خودتون تعریف شده رو به alert2 تغییر نام بدین.

maryam.eng
دوشنبه 16 شهریور 1394, 11:33 صبح
من جای براوزر شما بودم، دفعه اول هم نشون نمی‌دادم :-)
alert یک فانکشن پیشفرض جاوااسکریپت هستش که یک ورودی متن میگیره و اون رو نمایش میده. شما اومدید فانکشن alert رو بازنویسی کردید و دوباره داخلش همین فانکشن خودتونو صدا میزنید. یعنی میشه مثل یه while بی‌نهایت که هیچکاری انجام نمیده.
واسه حلش، میتونید فانکشنی که توسط خودتون تعریف شده رو به alert2 تغییر نام بدین.

ممنون از توضیحتون .مشکل حل شد.ی سوال دیگه...میشه طراحی اون پنجره رو تغییر داد؟

arenaw
دوشنبه 16 شهریور 1394, 13:10 عصر
ممنون از توضیحتون .مشکل حل شد.ی سوال دیگه...میشه طراحی اون پنجره رو تغییر داد؟
اون پنجره به براوزر ربط داره. برای اینکه بتونید تغییر بدید، همونطور که دوستمون گفتن باید پاپ‌آپ رو مثل یه پیج html صفحه طراحی کنید و رویدادهای نمایش و دکمه‌ها رو بنویسید. یه سرچ توی نت بزنید، نمونه‌های آماده زیادی پیدا می‌کنید.