PDA

View Full Version : سوال: استفاده از هاست ویندوز

sadegh.te
یک شنبه 15 شهریور 1394, 22:08 عصر
سلام دوستان من امروز از سایت مهرهاست یه هاست ویندوز گرفتم میخوام سایتم روش آپلود کنم ولی نمیدونم چطور باید برم تو کنترل پنل هاست میشه راهنمایی کنید؟
نوشته باید بری تو پنل پلسک و هیچ یوزر نام یا پسوردی بهم ندادن.؟
ممنون

پیام حیاتی
یک شنبه 15 شهریور 1394, 23:21 عصر
سلام
زمانی که پنل رو خریداری می کنید اطلاعات پنل به ایمیلتون ارسال میشه اگر نرسیده درخواست بدید دوباره ارسال کنند.

pbm_soy
یک شنبه 15 شهریور 1394, 23:30 عصر
شاید ایمیل اسپم شده باشد
باید اطلاعات بدن مانند لیننک ورود به پنل و نام کاربری و رمز عبور و حتی برخی هاستها اطلاعات اتصال به sql server را هم میده ند

sadegh.te
دوشنبه 16 شهریور 1394, 09:20 صبح
شاید ایمیل اسپم شده باشد
باید اطلاعات بدن مانند لیننک ورود به پنل و نام کاربری و رمز عبور و حتی برخی هاستها اطلاعات اتصال به sql server را هم میده ند

سلام یه یوزر با پس برام فرستادن اما فقط برای ورود به سایت خودشون هست و قتی میرم اونجا فقط اسم دامنه رو نوشته

hsgpro
دوشنبه 16 شهریور 1394, 12:56 عصر
سلام یه یوزر با پس برام فرستادن اما فقط برای ورود به سایت خودشون هست و قتی میرم اونجا فقط اسم دامنه رو نوشته

سلام
در همون سایت مهرهاست لاگین کنید و به بخش سرویس های من برید.احتمالاً اون جا می تونید مستقیم وارد پنل هاست بشید.
اگر نشد به بخش ایمیل های ارسال شده برید ببینید چه ایمیل هایی براتون ارسال شده.
بازم اگر نشد یه تیکت ارسال کنید و قضیه رو مطرح کنید.

sadegh.te
دوشنبه 16 شهریور 1394, 14:49 عصر
ممنون دوستان اون مشکلم حل شد.

اما الان از کانکشن استرینگم ارور میگیره نمیدونم مشکلش چیه؟

Cannot open database "site1" requested by the login. The login failed.
Login failed for user 'WINSERVER\IWPD_1973(karapazhs)'.اگه میشه راهنمایی کنید ممنون.

pbm_soy
سه شنبه 17 شهریور 1394, 00:41 صبح
بیشتر توضیح میدادید که چه کردید؟!
مخصوصا دیتابیس را چگونه آپلود کردید؟ و به کجا آپلود کردید؟
چون در برخی از هاستها باید توسط کنترل پنل دیتابیس ایجاد کنید و برای آن دیتابیس کاربر درست کنید و سپس توسط همان کنترل پنل هم میتوانید backup دیتابیستون را در آن دیتابیس ساخته شده ریستور کنید و یا اینکه sql scriptی که از دیتابیس خودت درست کردی را بروی آن اجرا کنی
معمولا بیشتر کنترل پنلها نمونه ای از کامکشن استرینک را به شما میدهند
مورد دیگر برخی از هاستها sql server بروی دستگاه جدا دارند و به شما آدرس و نام کاربری و رمز عبور میدهند و توسط sql management studio باید به آن متصل شوید و ادامه کار را توسط آن انجحام دهید
در ر صورت شما باید بیشتر توضیح بدهید تا دقیقتر بشه راهنمایی کرذد