PDA

View Full Version : سوال از تمام دوستان php کار

maha19
دوشنبه 16 شهریور 1394, 20:30 عصر
سلام
پروژه من مدیریت هتل هست که در رابطه با تشکیل حالت ها در برنامه نویسی به مشکل برخوردمسه تا عکس هست که نشون دهنده اتاق ها،درخواست ها آخرین عکس حالتی از قرار دادن درخواست مراجعه شده به هتل هست
هر اتاق قابلیت دادن یک سرویس اضافه را داراست
حالا مثلا اگر درخواست هارو ببینید سه تا درخواست هست که هردو از تاریخ 1 شروع میشن حالا باید برای این سه درخواست
حالت هایی که میتونن در اتاق ها قرار بگیرن رو بررسی کنیم
طبق اون عکس RR
حالت اول:طبق تعداد درخواست ها اون هارو در اتاق های مطابق با خودشون قرار بدیم مثلا تاریخ 1-3 که سه نفر هستن اتاق نوع رویال میخوان در عکس اتاق ها نگاه میکنیم و میبینیم اتاق از این نوع موجوده پس بهش اختصاص میدیم برای بعدی هاهم همینطور
حالت دوم :گفتیم هر اتاق یک ظرفیت اضافه هم داره مثلا اتاق دوتخته قابلیت جادادن به سه نفر روداره پس یک حالت اینه که یکی ازدرخواست ها بره به اتاق دوتخته با یک سرویس اضافه یا اگه درخواست های دیگه ای هستن که میتونن به اتاق های دیگه برن در اینجا مثلا برای اون درخواستی که دونفرن چون حالت دیگه ای نمیتونه باشه پس در همه حالت ها مشترکه
حالا سوال من اینه که چطور میتونم به وسیله برنامه نویسی این حالت هارو درست کنم در رابطه با حلقه های مورد نیاز و شرط ها نمیدونم باید چطور عمل کنم

135075135074135073