PDA

View Full Version : سوال: تبدیل فایلهای pdf به vb6

RezaS_1354
سه شنبه 17 شهریور 1394, 00:02 صبح
سلام خدمت دوستان گرامی
یکی از نزدیکان من در اینترنت سایتی داره که کتاب های مختلف رو بصورت pdf بفروش میزاره و چون بعضی از کتابهاش با ارزش هستن نگران اینه که کسانی که میخرند ببرن از روش کپی بگیرن یا پرینت اسکرین بگیرن و دوباره خودشون بفروش برسونن ، (خدارو شکر تو کشور ما هم که حق کپی رایت کامل و دقیق رعایت و اجرا میشه) بهرحال چند تایی پیشنهاد بود و خودم هم یه نظری داشتم که متاسفانه همشون خیلی وقت گیر و دردسر سازه و بعضی هاشون از لحاظ مالی واسه قفل جور در نمیاد و بصرفه نیست حتی من خواستم در داخل یه پروژه همه صفحات رو در کنترل های image یا pictutrbox جدا جدا بندازم و پرینت اسکرین و سایر دسترسی های کپی گرفتن محدود کنم و در آخرهم یه قفل نرم افزاری تک کاربره که ساخته خودمه و ازش مطمئن و خاطر جمع هستم فقط تنها مشکل یا یه مشکل بزرگ اینجاست که من نمیتونم تمام کتابهارو که تعدادشون هم کم نیست رو هی از ایشون بگیرم و بزارم تو یه پروژه قفل بزارم و ... و هزار تا مشکل دیگه
سؤالی که مطرحه اینه که آیا من میتونم یه پروژه بسته (چون برنامه نویسی بلد نیست) و پکیج شده رو بهش بدم خودش عکسهای صفحات یا مستقیما خود صفحات رو توش لود بکنه
و یا اصلا این کار عقلانی است و یا اصلا روش راحت تر و بی دردسری وجو دارد یا نه ، ممنون میشم از دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنند
با تشکر
رضا

RezaS_1354
چهارشنبه 18 شهریور 1394, 14:40 عصر
سلام جناب اقای مدیر شما تایپیک بنده رو بخاطر عنوان نامناسب پاک کردید که میتونستید اغماض کنید حالا سئوال قدیمی شده دیگه کسی پاسخ نمیده لطفا یه نظری ، کمکی چیزی مرحمت بفرمایید
با تشکر

vbhamed
پنج شنبه 19 شهریور 1394, 09:12 صبح
سلام

در مورد حذف تاپیک، بارها تذکر داده شده و تاپیک قوانین جدید بخش VB6 هم ایجاد شده که باید مطالعه فرمایید، ضمنا چشم‌پوشی در این مورد سبب انتظار دیگر کاربران برای چشم‌پوشی میشه و در نهایت سایت تبدیل میشه به یک منبع بی در و پیکر که هیچ چیز نمیشه توش جستجو کرد

در مورد سؤالتون هم می‌تونید ایجاد صفحات تصویری از فایلها رو به عهده خودش بزارید و شما یه برنامه بهش بدید که فایلها رو صفحه به صفحه انکریپت کنه و در پوشه ای مخصوص هر کتاب بزاره، با انکریپت کردن امکان کپی فایلهای تصویری توسط بقیه از بین میره، موقع نمایش فقط هر صفحه هم فقط همون صفحه رو دیکریپت کنید و نمایش بدید، اینطوری دیگه کپی گرفتن خیلی خیلی کار سختی میشه.

ولی در مورد پرینت اسکرین دیگه نمی‌تونید کاری کنید، تازه اگر جلوی اینم بگیرید ممکنه ظرف خیلی سمج باشه از مانیتور عکس بگیره !