PDA

View Full Version : سوال: افت سرعت لود برنامه

esagraphic
سه شنبه 17 شهریور 1394, 18:24 عصر
سلام من تو برنامه ام وقتی لود میشه یک دیتاگرید ویو را باید از اطاعات پر کنم حالا که اطاعاتش هم خالیه و من top100 را انتخاب میکنم و این کار هم با استفاده از استور پروسیجر میشه همچنان در form load توسط ترید این را صدا میزنم اما بازم زمانی که برنامه ام باز میشه یه 8 ثانیه هنگ میکنه بعد not responding میکنه و از splash screen هم استفاده کردم اما اون splash روی فرم میاد اگه کاری بشه که اول Splash بیاد مانند اینکه word را باز میکنیم اول Splash screen میاد بعد صفحه ورد باز میشه منتظر پاسخ تان هستم

nunegandom
پنج شنبه 19 شهریور 1394, 01:55 صبح
سلام
از اونجایی که کوئری top خیلی سریع است شما احتمالا برای داده هاتون index قرار ندادید
فکر کنم تازه کار هستید پس بذارید بگم که هر جدول میتونه چندین ایندکس داشته باشه ایندکس موقعی توی top از where استفاده میکنید تاثیرشو نشون میده
اگه بر اساس زمان هست روی زمان ایندکس قرار دهید

danialafshari
پنج شنبه 19 شهریور 1394, 12:22 عصر
با سلام
قبلا هم بحث شده و گفتیم که بهتره برنامه هاتون بر اساس فیلتر باشه
در load هیچ کدی برای بارگذاری اطلاعات بهتره قرار ندید، و بزارید فرم به راحتی باز شه وقتی باز شد دکمه قرار بدید تا select انجام بده
بعدشم کاربر که در یک آن به این همه اطلاعات نیاز نداره !
فیلتری بزارید که دقیقا چیزی رو که میخواد بیاد
موفق باشید

esagraphic
پنج شنبه 19 شهریور 1394, 12:43 عصر
با سلام
قبلا هم بحث شده و گفتیم که بهتره برنامه هاتون بر اساس فیلتر باشه
در load هیچ کدی برای بارگذاری اطلاعات بهتره قرار ندید، و بزارید فرم به راحتی باز شه وقتی باز شد دکمه قرار بدید تا select انجام بده
بعدشم کاربر که در یک آن به این همه اطلاعات نیاز نداره !
فیلتری بزارید که دقیقا چیزی رو که میخواد بیاد
موفق باشید
منم دقیقا همون کارو کردم اومدم با view اونو نمایش دادم top100 را واکشی کردم توسط ترید سرعتش خوب شد مشکل اساسی هم این بود که زمان اول یه مقدار تایم میگرفت که برنامه لود میشد اونم مشکل اینه که دیتابیس sqlexpress است تا بازش کنه کمی طول میکشید یک splash گزاشتم همرای لوگین فرم سرعتش خوب شده الان