PDA

View Full Version : تکنیک های درآمدایی از اندروید

csharpprogramer88
پنج شنبه 19 شهریور 1394, 18:59 عصر
سلام

من با دنیای اندروید نا آشنا هستم:متفکر: و جدیدا قصد ورود به اندروید را دارم:شیطان: ، فقط در حد شنیده ها ، شنیدم که میشه از اندروید خوب پول در آورد :گیج: ی ضرب المثل هست که میگه فلان شهر پول ریخته نمیخام همینطوری بزنم توکار :لبخند:میخام راه پول در اوردن در این شهر را هم یاد بگیرم .
ی سری اصطلاحات شنیدم مثل : گوگل پلی ، بازار ، زاپیا مفهوم اینا را نمیفهمم کسی هست برا من اینا را تشریح کنه ؟

اینگه ی سری سایت ها هستن که کار اینا فروش نرم افزار های اندروید هست چه مدلیه کار این سایت ها ؟

پیشاپیش از وفتی که برای من میزارین ممنونم :قلب:

jojoba2010
شنبه 21 شهریور 1394, 10:38 صبح
گروه زیر برای برنامه نویسان آندروید با زبان #C ایجاد کردیم (Xamarin)
لینک زیر را در مرورگر گوشی که دارای telegram هست باز کنید بعد بصورت اتوماتیک در تلگرام شما گروه باز می شود و می توانید فعالیت کنید.
https://telegram.me/jojoba2010

iran_sun99
شنبه 21 شهریور 1394, 11:15 صبح
به نظر من یک ایده خلاقانه و کارمد که نیاز جامع یا قشر اداره ی باشه عالی میشه پول دراورد البته باید صبور باشی و اگر نمونه کار مشابه دیدی نباید ناامید بشی و سعی که هر برنامه ی که میدی بیرون با فکر با تحلیل کامل و داینامیک باشه با این شرایط اگر صدتا برنامه مشابه باشه تو از اونا سرتری
موفق باشی

csharpprogramer88
شنبه 21 شهریور 1394, 11:23 صبح
گروه زیر برای برنامه نویسان آندروید با زبان #C ایجاد کردیم (Xamarin)
لینک زیر را در مرورگر گوشی که دارای telegram هست باز کنید بعد بصورت اتوماتیک در تلگرام شما گروه باز می شود و می توانید فعالیت کنید.
https://telegram.me/jojoba2010

سلام عرض شد که تازه کارم و بیشتر دنبال آشنایی با این مقوله هستم چون اصلا از بازار اندروید چیزی نمیدونم لطفا منو با این مقوله اول اشنا کنین بعد بیام گروه

csharpprogramer88
شنبه 21 شهریور 1394, 11:24 صبح
به نظر من یک ایده خلاقانه و کارمد که نیاز جامع یا قشر اداره ی باشه عالی میشه پول دراورد البته باید صبور باشی و اگر نمونه کار مشابه دیدی نباید ناامید بشی و سعی که هر برنامه ی که میدی بیرون با فکر با تحلیل کامل و داینامیک باشه با این شرایط اگر صدتا برنامه مشابه باشه تو از اونا سرتری
موفق باشی

فرض این ایده را داشتم چطوری باید بتونم نرم افزار را بفروشم ؟

ghader62
یک شنبه 22 شهریور 1394, 19:27 عصر
دوست عزیز اگه فقط بدنبال درآمد در اندروید هستید تازه گیها واقعا افتضاح شده
اگه ایده توپی داری و به نظر خودت ارزش وقت گذاشتن روش هست کاررو از اموزشهای تاپیک های اعلان بالای سایت استفاده کن
ولی بهترین حالت گرفتن پروژه و انجام اون و کسب درآمد میباشد (که دست خیلی زیاد شده و براحتی پروژه خوب گیر نمیاد)
همچنین میتونی برنامه ای رو تولید کنی و توی مارکتها قرار بدی از جمله

گوگل پلی: که فعلا تحریم هستیم و نمیتونیم از اون کسب درآمد کنیم البته توی ایران
بازار: که قبلنا خیلی خوب بود و الان باید برنامه توپی باشه که بتونی درست و حسابی ازش کسب درآمد کنی
بقیه مارکت ها هم که اصلا درآمدشون قابل ذکر نیس

اینها نظر من هستش و ممکنه نظر دوستان با بنده متفاوت باشه
من 7 اپلیکیشن در مارکتهای ایرانی قرار داده بودم و قبلنا درآمدشون خوب بود ولی الان دیگه تقریبا بیخیال اندروید شدم.