PDA

View Full Version : اتصال تلفن همراه به اکلیپس

CsharpNevisi
پنج شنبه 19 شهریور 1394, 19:42 عصر
سلام .. !!!
من چطوری میتونم تلفن همراهم رو وصل کنم به ایکلیپس و تو تلفن همراهم برنامه رو دیبلاگ کنم ؟؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید .. دو هفتس درگیر اینم که یه امولاتور وصل کنم بتونم کارمو شرو کنم هنوز نتونستم :گریه:

تلفن همراهم Sony Experia J هستش
ممنون

CsharpNevisi
جمعه 20 شهریور 1394, 13:23 عصر
یکی یه راهنمایی بکنه خب

iran_sun99
جمعه 20 شهریور 1394, 13:27 عصر
سلام دوست عزیز
برو قسمت setting بعد developer option یک گزینه به نام usb debugger هست تیک اونو بزن اگر درایور گوشیت روی سیستم نصب باشه وقتی برنامه را run کنی واست میاره و روی گوشی اجرا میشه

CsharpNevisi
جمعه 20 شهریور 1394, 14:17 عصر
درایور گوشیم نصبه .. این تیکه رم زدم ... ولی چیزی نمیاره :گریه:

jaykob
جمعه 20 شهریور 1394, 15:06 عصر
سلام

برای این کار شما cmd خودتون رو باز کنید :

1 - دستور زیر رو بزنید تا گوشیتون رو اسمشو ببینید ( در این مرحله گوشی رو با کابل وصل کنید ) :

open devices

2 - با دستور زیر یک پورت رو برای اتصال گوشیتون قرار بدید :

adb tcpip 5555

3 - و در نهایت می تونید به ip گوشی خودتون که داخل setting و wifi مشخص هست ( ip لوکال که گوشی به مودم وصل شده مد نظر است ) رو وارد کنید و کد زیر رو بزنید :

adb connect 192.169.1.51

در این مرحله می تونید کابل رو جدا کنید و به صورت wifi برنامه رو روی گوشی خودتون اجرا کنید در صورتی که مراحل رو به درستی رفته باشید باید گوشی خودتون رو داخل DDMS ببینید در ضمن قبل همه موارد برای اتصال با کابل هم طبق گفته دوستمون باید usb debugger تیکش رو زده باشید .

موفق باشید

CsharpNevisi
جمعه 20 شهریور 1394, 19:38 عصر
سلام

برای این کار شما cmd خودتون رو باز کنید :

1 - دستور زیر رو بزنید تا گوشیتون رو اسمشو ببینید ( در این مرحله گوشی رو با کابل وصل کنید ) :

open devices

2 - با دستور زیر یک پورت رو برای اتصال گوشیتون قرار بدید :

adb tcpip 5555

3 - و در نهایت می تونید به ip گوشی خودتون که داخل setting و wifi مشخص هست ( ip لوکال که گوشی به مودم وصل شده مد نظر است ) رو وارد کنید و کد زیر رو بزنید :

adb connect 192.169.1.51

در این مرحله می تونید کابل رو جدا کنید و به صورت wifi برنامه رو روی گوشی خودتون اجرا کنید در صورتی که مراحل رو به درستی رفته باشید باید گوشی خودتون رو داخل DDMS ببینید در ضمن قبل همه موارد برای اتصال با کابل هم طبق گفته دوستمون باید usb debugger تیکش رو زده باشید .

موفق باشید

دستور اولو که نوشتم متاستفانه نام تلفنم رو ندیدم .. ctrl + f رو زدم و نام تلفنم را سرچ کردم ولی پیدا نشد

jaykob
جمعه 20 شهریور 1394, 19:59 عصر
دستور اولو که نوشتم متاستفانه نام تلفنم رو ندیدم .. ctrl + f رو زدم و نام تلفنم را سرچ کردم ولی پیدا نشد

پس سیستم شما گوشیتون رو به هر دلیلی نمی شناسه چون دو راه ارتباطی وجود داره یکی کابل و یکی هم همین wifi که خدمتتون گفتم ولی ظاهرا گوشی شما به درستی به سیستم متصل نیست امکان داره مشکل از درایور گوشی یا ... باشه ...