PDA

View Full Version : سوال: عدم اجرای برنامه در ویندوز 7

akavehb
جمعه 20 شهریور 1394, 07:04 صبح
با سلام خدمت اساتید گرامی

من یک مشکل با اجرای برنامه هایی که نوشتم دارم. اگه از دوستان کسی میتونه در این زمینه راه حلی برای رفع این مشکل ارائه بده ممنون میشم.

در شرکتی که من کار میکنم اکثر سیستمها از ویندوز 7 استفاده میکنن و تعدادی از جمله خود من از ویندوز 8.1

مشکل اینجاست که برنامه هایی که من برای بخشهای مختلف مینویسم و در سیستم خودم کامپایل میکنم روی سیستمهایی که از ویندوز 7 استفاده میکنن اجرا نمیشه

آیا راه حلی برای رفع این مشکل وجود داره؟

arman.m.80
جمعه 20 شهریور 1394, 09:59 صبح
دوست عزیز با چه زبانی برنامه نویسی میکنید؟

akavehb
شنبه 21 شهریور 1394, 06:57 صبح
با VB و #C
متاسفانه با هر دو همین مشکل رو دارم :ناراحت:

البته ناگفته نمونه روی یک سیستم که ویندوز 7 داره ویژوال استودیو رو نصب کردم و همون کد رو دوباره کامپایل کردم
در این حالت مشکل برطرف شد و روی همه سیستم ها جواب داد

ولی من میخوام مشکل رو برطرف کنم. شاید در آینده بخوام از ویندوز 10 استفاده کنم و باز همین مشکل ایجاد بشه

اگه راهکاری دارید ممنون میشم. :متفکر:

akavehb
شنبه 21 شهریور 1394, 10:42 صبح
هیچکدام از اساتید محترم راهکاری برای این مشکل ندارند؟ :ناراحت::ناراحت::ناراحت:

خیلی حیاتیه، چون برنامه در حال گسترشه و من نمیتونم بعد از هر تغییر روی یک سیستم دیگه برنامه رو کامپایل کنم

لطفاً کمک کنید :عصبانی++::عصبانی++::عصبانی++:

reza_ali202000
شنبه 21 شهریور 1394, 14:11 عصر
دوست عزیز بهتر میبود که عکس خطایی رو میده میزاشتین. این مشکل ممکنه از نسه دات نت فریم ورک باشه.مثلا رو سیستم شما چهاره روی بقیه سه و نیم. یا ممکنه زمان کامپایل ریلیز مخصوص سی پی یو سیستمتون کرده باشین یا ممکنه سیستمتون شصت و چهار بیت باشه بقیه سیستم ها سی و دو بیت.

akavehb
شنبه 21 شهریور 1394, 14:43 عصر
از جوابتون متشکرم
ولی همه این موارد رو چک کردم. یعنی چون برنامه از دات نت 4.5 استفاده میکنه روی همه سیستمها نصب شده و همه سیستمها هم 64 بیتی هست. متاسفانه هیچ پیغام خطایی هم نمیده یعنی بعد از دابل کلیک روی آیکون برنامه ماوس چند لحظه در حالت انتظار قرار میگیره و بعد به حالت عادی بر میگرده و هیچ پیامی هم نمیده. :ناراحت::ناراحت::ناراحت::نار حت:

akavehb
شنبه 21 شهریور 1394, 14:45 عصر
در مورد رلیز مخصوص سی پی یو چیزی نمیدونم اگه ممکنه بیشتر توضیح بدید
ممنون از لطفتون