PDA

View Full Version : آموزش: درخواست آموزش استفاده از تابع Dlookup به همراه کمبو باکس

vahid2star
شنبه 21 شهریور 1394, 22:52 عصر
سلام دوستان
بنده یک فرم درست کردم که در آن یک کمبو باکس هست که لیست کالا در آن وجود دارد.حال میخواهم با استفاده از Dlookup بتونم قیمت کالا را از جدولی دیگر فراخوانی کنم. من دستور زیر را نوشتم ولی جواب نمیده و تنها اگر نام کالا از نوع عدد باشد . کد درست عمل میکنه
میشه بگید میشکل کجاست

Private Sub Combo94_AfterUpdate()
Me.[kharid].Value = DLookup("[kharidk]", "tbkala", "[name-kalak] =" & "'" & [Forms]![tbfaktor]![Combo94] & "'")
Me.[frush].Value = DLookup("[frushk]", "tbkala", "[name-kalak] = '" + Combo94 + "'")
End Sub

صبا9841
شنبه 21 شهریور 1394, 23:50 عصر
توی تالار دوستان آموزش های خوبی دادن اگه با دقت بگردی .

Me.kharid.Value = DLookup("[kharidk]", "tbkala", "[name-kalak] =" & Forms_tbfaktor.Combo94.Value)
Me.frush.Value = DLookup("frushk", "tbkala", "[name-kalak]= " & Me.Combo94.Value)

با این حال امتحان کن ببین جواب میده

meysam34797
جمعه 09 مهر 1395, 15:24 عصر
یه سوال کوچیک داشتم میخاستم اگر ممکنه جواب بدید
من یه نرم افزار قرآنی ساختم که توی مسجد بچه ها میان قرآن میخونن و امتیاز میگیرن یه فرم دارم که چند تیک داره و جلوی هر تیک یه تکست باکس برای درج امتیاز حالا من میخوام وقتی تیک زده میشه به صورت خودکار عدد 50 در تکست باکس امتیاز درج بشه هرکاری کردم و نمونه ها رو دیدم نتونستم انجام بدم اگر لطف کنید و کدش رو بهم بگید ممنون میشم
ممنون