PDA

View Full Version : اظهار تاسف وافر برای کاربر: مهرداد صفا

helpme_reza
یک شنبه 22 شهریور 1394, 19:01 عصر
سلام،
من تاپیکی با نام سوال: پایگاه داده در #C درست کردم و در اون سوالم درباره ایجاد پایگاه داده در #C رو به صورت کامل پرسیدم. بعد از چند ساعت دوست عزیزی پاسخ دادند ولی بعد از لحظاتی کاربر: مهرداد صفا کل تاپیک رو به دلیل عنوان کلی و نامناسب حذف کردند.
اما چند مطلب خدمت شما؛
ابتدا برای ایشان متاسفم که دسترسی بنده و احتمالا خیلی ها که از گوگل روانه آن تاپیک می شوند(به پاسخ آن دوست عزیز) که مفید هم بود اتفاقا، قطع کردند. دوم، عنوان مشابه در این وبسایت وجود داره و قبلا هم حذف نشده: کار با پایگاه داده در ++C. اما ایشان مثل اینکه از دنده چپ خود بلند شده بودند که تاپیک بنده را با کج سلیقگی حذف کردن.
جالب اینجاست که من سوال کلی تری رو در مورد کلا پایگاه داده در stackoverflow پرسیدم و پاسخ های بسیار جالبی هم دریافت کردم.
در انتها از مدیریت وبسایت میخوام که دقت بیشتری در انتخاب این دسته از کاربرها داشته باشد. بنده هم انجمن، وبسایت خبری داشته ام اما اینطور رفتارها وجود نداشت.

محمد آشتیانی
یک شنبه 22 شهریور 1394, 21:04 عصر
سلام
دوست گرامی ، قوانینی که برای سایت در نظر گرفته شده ، به جهت راحتی اعضا و کارایی مطالب و بالا بردن بار علمی سایت هست

این یعنی چه؟
یعنی اینکه فرضا ، اگر بنده مشکلی با عنوان String or binary data would be truncated داشته باشم ، طبیعتا برای پیدا کردن جواب ، تمام یا بخشی از همین ارور رو در سایت جستجو میکنم و اگر نتیجه ای یافت نشه ، طبیعتا تاپیک جدیدی برای حل مشکلم ایجاد میکنم.
در صورتی که این سوال قبلا بارها با عنوان نامناسب پرسیده شده ، مثلا ارور در اسکیوال یا مشکل در insert ، خب نتیجه چیه به نظر شما؟
تعداد زیادی تاپیک که به نتیجه هم رسیدن ، اما به خاطر همین عنوان نامناسب ، برای سایرین قابل مشاهده و در نتیجه قابل استفاده هم نیستند.

تاپیک های دیگری که شما می فرمائید عناوینشون به همین شکل بوده و حذف نشدن ، مطمئنا دیده نشدن وگرنه اونها هم حذف میشدند.

کاری که آقای صفا انجام دادند با توجه به عرایضم ، کاملا درست و مورد تائید هست.

به هر حال انتظار اینه که همه اعضا قوانین سایت رو بصورت جدی رعایت کنند ، مطمئن باشید عموم کاربران اولین ذینفع این مطلب خواهند بود.

کلام آخر اینکه بین یک انجمن تخصصی برنامه نویسی و وبسایت خبری تفاوت از زمین تا آسمان است.

موفق و پیروز باشید.

helpme_reza
یک شنبه 22 شهریور 1394, 21:25 عصر
کلام آخر من هم اینکه بین یک انجمن فوق تخصصی برنامه نویسی ایرانی این چنینی و سایتی مثل stackoverflow تفاوت از آسمان تا زمین است! موفق و پیروز باشید.

masoud_pnu
سه شنبه 24 شهریور 1394, 23:32 عصر
کلام آخر اینکه بین یک انجمن تخصصی برنامه نویسی و وبسایت خبری تفاوت از زمین تا آسمان است.

ببخشید وسط کلامتون میام،ولی مقصود از وبسایت خبری اینجا کدومه؟؟

محمد آشتیانی
چهارشنبه 25 شهریور 1394, 00:13 صبح

ببخشید وسط کلامتون میام،ولی مقصود از وبسایت خبری اینجا کدومه؟؟

سلام
آخرین جمله از پست اول رو مطالعه بفرمائید دوست عزیزم.
پاسخ مربوط به اون جمله هست و سایت خاصی هم مد نظر نبوده.

موفق باشید.