PDA

View Full Version : سوال: انتقال اطلاعات دیتا بیس از روی سرور بر روی کامپیوتر شخصی

elham1611
یک شنبه 22 شهریور 1394, 23:14 عصر
با سلام
من میخوام اطلاعاتی که بر روی دیتا بیس و در سرور سایت هست به کامژیوتر شخصی وارد کنم.
آیا راه حلی وجود دارد؟

من یک سایت املاک دارم که بازدید کننده ها ملک در آن ثبت میکنند. آیا میشود این اطلاعات رو بر روی بانک اطلاعاتی کامژیوتر شخصی هم وارد کرد؟

aminmousavi
دوشنبه 23 شهریور 1394, 00:20 صبح
سلام دوست عزیز .
بله ، شما باید وارد پنل مدیریتی هاست تون بشین ، از دیتابیس یک backup بگیرین و اون رو دانلود کنید ، سپس روی sql روی کامپیوتر تون restore کنید .

elham1611
دوشنبه 23 شهریور 1394, 08:03 صبح
اون طوری نیست . هر روکردی که اضافه میشه باید رفت و کل بانک رو گرفت . روزی 100 بار که نمیشه.
راهی که ژیدا کردم اجرای سایت روی کامپیوتر شخصی هست و طوری که کانشکن استرینگش به بانک اطلاعاتی روی سرور متصل بشه.
اینجوری میشه همزمان هم روی ژی سی هم سرور عملیات یکسان انجام داد:لبخندساده:

fakhravari
دوشنبه 23 شهریور 1394, 08:51 صبح
bli mishe:بامزه:

xsbehx
دوشنبه 23 شهریور 1394, 10:04 صبح
اگر طرف قراره از رو سیستم خودش اطلاعات بفرسته به بانک اطلاعاتی روی سرور یا برعکس پس یعنی اینکه طرف باید اینترنت داشته باشه
و اگر طرف اینترنت داره اصلا چه نیازی که خودش برنامه مجزا داشته باشه؟!
می یاد تو سایت و کارهاش رو انجام می ده بدون اینکه نسخه مجزایی داشته باشه

پیام حیاتی
دوشنبه 23 شهریور 1394, 14:13 عصر
با سلام
من میخوام اطلاعاتی که بر روی دیتا بیس و در سرور سایت هست به کامژیوتر شخصی وارد کنم.
آیا راه حلی وجود دارد؟

من یک سایت املاک دارم که بازدید کننده ها ملک در آن ثبت میکنند. آیا میشود این اطلاعات رو بر روی بانک اطلاعاتی کامژیوتر شخصی هم وارد کرد؟
سلام
بانک رو نمی خواد بیارید در سیستم شخصی ، کانکشن کوئری استرینگ select یا ... هاست رو در برنامتون قرار بدید.(نت باید داشته باشید.)

hamid_0341
دوشنبه 23 شهریور 1394, 14:28 عصر
connection string را به هاست متصل کنید.

elham1611
دوشنبه 23 شهریور 1394, 18:06 عصر
منون از همگی.
آیا برای دسترسی به بانک اطلاعاتیسرور از طریق کامپیوتر شخصی اجازه دسترسی یا مجوز میخواد که بر روی سرور تعریف بشه؟
من وقتی از طریق محل کار به جای کانشکن استریک کامپیوتر شخصی از کانشکن سرور سرور استفاده میکنم راحت اطلاعات رو واکشی میکنه.
اما وقتی این کار رو با آی پی منزل انجام میدم خطا میده.