PDA

View Full Version : عدم دریافت تائیدیه هنگام ذخیره و ویرایش !!

fatimah
چهارشنبه 25 مرداد 1385, 20:11 عصر
سلام
یه نگاه به این فایل بندازین . وقتی کلید ویرایش رو میزنم و تغییراتم رو اعمال می کنم با زدن کلید ذخیره پیغام مربوطه رو میده ولی فقط برای بار اول . لطفا بهم بگین چرا برای دفعات بعد این عمل تکرار نمیشه . حتی برای کلید ثبت هم این اتفاق می افته . فقط برای بار اول تائیدیه ی ثبت رو میگیره در صورتی که من می خوام هر دفعه این عمل تکرار بشه . فکر نمی کنم جائیش ایرادی داشته باشه .
ممنون میشم اگه راهنمائی کنین ...

Ali_Fallah
چهارشنبه 25 مرداد 1385, 20:45 عصر
اگه یادتون باشه قبلاً یک سوالی پرسیده بودین در مورد Dirty
مشکل برنامه شما هم همونه...

fatimah
چهارشنبه 25 مرداد 1385, 21:25 عصر
ممنون .
شما دفعه ی قبل که به این سئوال من جواب دادین گفتین توی کلید خروج این دستور رو بنویسم . ولی من می خوام با زدن کلید ذخیره این پیغام رو بده . اونم هر بار که زدمش .
ولی با این حال من توی خروج هم دستور رو نوشتم ولی باز مثل این یکی عمل می کنه . اون پیغام رو نمی ده .
ولی باشه . به حرف شما .. یه بار دیگه امتحان میکنم و روی dirty هم بیشتر کار می کنم .
با این حال بازم ممنون ....

fatimah
چهارشنبه 25 مرداد 1385, 21:40 عصر
من دیگه روم نمیشه سئوال کنم به خدا
دوست عزیز ، من جوابم رو نگرفتم . اینو فهمیدم ( البته نمی دونم درست متوجه شدم یا نه ) که dirty وقتی فعال میشه که روی فرم
تغییراتی داده شده باشه .
خوب ... من عین همین دستوراتی که برای این فرمم گذاشتم رو توی یه فرم دیگم هم قرار دادم . البته برای کلید ویرایشش . به خوبی هم جواب میده ولی اینجا نمی دونم چرا جواب نمی ده . چی کارش کنم ؟
راستش من توی اکسس زیاد حرفه ای نبوده و نیستم ولی مجبورم یه برنامه ای رو بنویسم و تحویل بدم . اینه که گیج میزنم:گریه:

Ali_Fallah
چهارشنبه 25 مرداد 1385, 21:42 عصر
البته فکر کنم این منطقی نباشه که شما هر بار که دکمه ذخیره رو کلیک کردید منتظر تولید پیغام تایید باشید
شما در محیط ورد یا اکسل ایا با هر بار نوشتن از شما تاییده میخواد یا فقط موقع خروج ؟ ضمناً شما اگر ایکون ذخیره رو هم کلیک کنید می بینید که هیچ اتفاقی نمی افته...ولی عمل ذخیره انجام میشه.
موفق باشید.

fatimah
چهارشنبه 25 مرداد 1385, 22:17 عصر
حرف شما کاملا متین و منطقی
ولی چه کنم ؟ خواسته ی کابره یک .
دو اینکه شما اگه یه نگاه به قسمت جستجوی برنامه ی من که فکر کنم تو تاپیک قبلیم کامل تره و گذاشتمش بکنین میبینین که اونجا با هر بار اعمال تغییرات و زدن کید ذخیره اون کاری که من می خوام انجام میشه ولی توی فرم اصلی این اتفاق نمی افته .
با این حال از راهنمایی هاتون ممنونم ..

Ali_Fallah
پنج شنبه 26 مرداد 1385, 07:28 صبح
خوب شما هر کاری که اونجا انجام دادین در این فرم هم همان کار رو بکنید
منظور اینکه کدها رو کپی کنید و...

mohsenna30ri
پنج شنبه 26 مرداد 1385, 09:51 صبح
یعنی اگر ویرایشی انجام شود و گزینه "ذخیره" کلیک نشود آنگاه واقعا ذخیره نمی شود؟
من که یک ویرایش انجام دادم و از فرم خارج شدم اما ویرایش ذخیره شده بود

Ali_Fallah
پنج شنبه 26 مرداد 1385, 10:10 صبح
اگر به درستی کد نوشته باشین بله در صورت عدم تایید ذخیره ای صورت نمی گیره.

samaneh_h
پنج شنبه 26 مرداد 1385, 11:36 صبح
ببین تو یه اشتباه کردی توی کد Check save
تو باید در هر صورت آخر این پروستیجرت(Checksave) یعنی قبل از end این دستور رو بزنی
issave = False
درست میشه

fatimah
جمعه 27 مرداد 1385, 16:15 عصر
دوست عزیز سمانه خیلی ممنون . دستوری که گفتی اضافه کردم . کلید ذخیرم جواب داد .
برای اضافه هم تابعش رو عوض کردم و جوابم رو گرفتم .
از همه ی دوستان ممنون