PDA

View Full Version : کمک در مورد وارد کردن اتوماتیک یک textbox

javadrajabi
سه شنبه 24 شهریور 1394, 01:02 صبح
سلام خدمته همه دوستان و بزرگواران من تو سایت گشتم چیزی که مد نظر بودو پیدا نکردم
تو این سایت https://www.iplocation.net/
ی تکس باکسی وجود داره میخوام یه لینکی بسازم تو سایت خودم که روش کلیک کردم خودش بیاد تو این سایت text box رو پر کنه و جواب که تو عکس هست اون div تو سایت من نمایش بده
135230

pbm_soy
سه شنبه 24 شهریور 1394, 02:04 صبح
کاری که میخواهید انجام دهید دقیقا مانند کارهای رباتها است که چندین بار بطور اتوماتیک فرمهای سایتها را پر میکنند و سابمیت میکنند
برای اینکار سور صفحه موردنظر را بررسی کنید و فرم html آنرا پیدا کنید و یک فرم مانند آن میتوانید در سایت خودتان ایجاد کنید فقط action آن فرم دقیقا مانند آن سایت قرار دهید فقط قبل از نام فایل باید آدرس سایت موردنظر را هم اضافه کنید تا داده تکست باکس درست post شود به فایل مورد نظر
حالا میتوانید مقدار تکست باکس را در فرم خودتان ، خودتان توسط برنامه پر کنید
یا اینکه ببینید در سایت موردنظر که سابمیت میکنید داده ها را اگر با get بفرستد کارتان ساده میشود شما هم در برنامه خودتان یک رشته دقیقا مانند آدرس موجود در درخواست get در نوار آدرس ایجاد کنید فقط بجای آی پی مقدار خودتان را قرار دهید و به آن آدرس که بصورت رشته ایجاد کردید redirect کنید

javadrajabi
سه شنبه 24 شهریور 1394, 11:04 صبح
ی url از سایت درست کردم که توش ip میزنم مستقیم اون صفحه دلخواه و میاره حالا چطوری باید اون قسمتی که مد نظرم هستو بیارم تو سایت خودم

javadrajabi
سه شنبه 24 شهریور 1394, 21:32 عصر
کسی نیست جواب بده