PDA

View Full Version : گفتگو: افزودن قسمت فروشگاه سازهای php به قسمت PHP

godofphp
سه شنبه 24 شهریور 1394, 08:32 صبح
با سلام خدمت تمام دوستان برنامه نویس
از عنوان تاپیک ، هدف معلومه و باید گفت هم اکنون توی موقعیتی قرار داریم که انقدر سرعت عمل در کارها مهمه دیگه کمتر کسی ( البته با وجود سیستم های قوی و اپن سورس ) دنبال ایجاد یک سیستم از صفر میره !
از یک طرف هم با ورود تجارت به دنیای اینترنت و الکترونیک ، باعث میشه که ما بیشتر روی این سیستم ها تمرکز کنیم .
هدف این تاپیک در اصل یک درخواست هست از مدیران انجمن برنامه نویس که یک بخش جدایی در قسمت php به نام " فروشگاه سازهای php " قرار دهند که بحث های مربوط به فروشگاه سازها در بخش های دیگه پراکنده نشه
من خودم دیدم طرف انقدر سردرگم بوده که برای توسعه ی افزونه ی پرستاشاپ توی بخش اندروید تاپیک زده بود
فروشگاه سازهای قدرتمندی الان وجود داره که توی ایران هم خیلی از توسعه دهندگان از اونها استفاده میکنند
پرستاشاپ ، اپن کارت ، مچنتو و ...

Mohammadsgh
سه شنبه 24 شهریور 1394, 10:24 صبح
میتونه ایده بسیار جالبی باشه و اگر مدیران همچین کاری بکنن خوب میشه

godofphp
چهارشنبه 25 شهریور 1394, 20:34 عصر
دوستان نظری ندارید در این رابطه ؟

samenta.samenta
یک شنبه 18 بهمن 1394, 14:12 عصر
منم میخاستم بگم چنین اتفاقی بیوفته چقدر خوب میشه

مهرداد سیف زاده
یک شنبه 18 بهمن 1394, 15:23 عصر
حداقل ۳ سالی هست که آخرین پستهای انجمن رو میخونم. سوالهای درباره فروشگاه ساز بسیار کمتر و به ندرت نسبت به بقیه سوالها پیش میاد
همچنین پرستا شاپ و فروشگاه سازهای دیگر برای خودشون انجمن‌های قوی دارن. نظرم من این هست بجای این که همه سایتهای فعال در برنامه‌نویسی بیان و مطالب پرستا شاپ رو پشتیبانی کنن، بهتره یک یا دو سایت باشه و کاربران در اون متمرکز بشن.
در مورد برنامه‌نویسی از پایه مکانیزمهای راه اندازی فروشگاه، چیزی جدا از مکانیزمهای معمول سایت‌های دیگه نیست. از گرفتن و نگهداری سفارش کاربر گرفته تا پرداخت نهایی و متصل شدن برای پرداخت
در کل نظرم منفی هست، جز این که دوستان دلایل محکم‌تری برای ایجاد بخش جدید فروشگاه‌سازها داشته باشن.