PDA

View Full Version : سوال: آپلود وبسایت بر روی سرور با استفاده از ویژوال استادیو 2013

mbasirati
سه شنبه 24 شهریور 1394, 15:41 عصر
سلام
چه طوری میشه پروژه وبسایت رو با خود ویژوال استادیو روی سرور آپلود کرد. من یه هاست خریدم(وب سایت پنل) و اکانت اف تی پی هم درونش ساختم. ولی نمیتونم با ویژوال استادیو بهش کانکت بشم. ارور میده.
کسی تا حالا این کارو کرده؟

hamednazarzadeh
چهارشنبه 25 شهریور 1394, 10:54 صبح
بهترین راه اینه که publish کنی و با برنامه cute ftp سایتت رو آپلود کنی.

mbasirati
چهارشنبه 25 شهریور 1394, 11:00 صبح
این رو میدونم
این بهترین راه نیست. ابتدایی ترین راهه.

fakhravari
چهارشنبه 25 شهریور 1394, 12:38 عصر
کلا 2 حالته

1) پابلیش
2) کپی

هر جور راحتی بده رو هاست

mbasirati
چهارشنبه 25 شهریور 1394, 12:40 عصر
کلا 2 حالته

1) پابلیش
2) کپی

هر جور راحتی بده رو هاست

موقع پابلیش کردن میشه اطلاعات هاست رو داد تا دیگه نیاز نباشه بری بعد از پابلیش اطلاعاتت رو روی هاست آپلود کنی. خودش مستقیما آپلود میکنه.
منتها کانفیگ کردنش رو نتونستم انجام بدم.

fakhravari
پنج شنبه 26 شهریور 1394, 08:51 صبح
اونم میشه ولی چیزی نیست که سرش وقت بزاری و ارزش داشته باشه.
این همه برنامه ftpهست

mbasirati
پنج شنبه 26 شهریور 1394, 10:53 صبح
اونم میشه ولی چیزی نیست که سرش وقت بزاری و ارزش داشته باشه.
این همه برنامه ftpهست

من میخوام این امکانو داشته باشم که تو خود ویژوال استادیو هر صفحه ای رو تغییر دادم روش کلیک راست کنم و پابلیش کنم و این صفحه مستقیما آپ بشه و نیاز به هیچ کار اضافه ای نداشته باشه. این خیلی کارو راحت میکنه.

masoudsalahi
شنبه 28 شهریور 1394, 14:42 عصر
تو Microsoft Visual Studio 2010 برای اینکه با ftp وصل بشی به سایت file > open > website بعد این مسیر پنجره ای که باز میشه سمت چپ Ftp site را انتخاب میکنی ، server: باید IP وارد کنی ، port:21 وارد کن ، username و password را هم همونی که موقع ایجاد کردن ftp وارد کردی
ip درست وارد می کنی ؟
اگه تمام اطلاعات درست وارد می کنی پیشنهاد من اینه که به پشتیبانی فنی تیکت بفرست ببین ftp فعاله

mbasirati
شنبه 28 شهریور 1394, 16:06 عصر
ممنون از پاسخت
ولی من نمیخوام به اف تی پی وصل بشم و سایتی که اپ هست رو باز کنم
من میخوام همون سایت لوکالم رو باز کنم و وقتی خواستم یه صفحه ای رو اپلود کنم بدون نیاز به کات اف تی پی توی همون ویژوال استادیو پابلیش رو که زدم آپ بشه.