PDA

View Full Version : خواندن یک فیلد برای تمام رکوردها از Access و انتقال آن ها به آرایه ای در سی شارپ

ad hoc
چهارشنبه 25 شهریور 1394, 00:11 صبح
با عرض سلام و خسته نباشید

من یک جدول در اکسس دارم به اسم DB که توی این دیتابیس ، سه تا جدول دیگه با اسم های DB1, DB2 و DB3 رو ساختم .
حالا می خوام که فیلد SUM از جدول DB1 از دیتابیس اصلیم یعنی DB رو کامل بخونم برای هرچند رکوردی که موجوده ( یعنی به تعداد ID های جدول) و اون رو بریزم توی آرایه ای که در سی شارپ ساختم با نام ArraySUM چون بعدا قراره که برنامه کارهایی رو روی این مقدارها انجام بده و هدفم نمایش اطلاعات با کمک DataGrid ها نیست .

ممنون میشم که راهنماییم کنید.
:لبخندساده:

Nazir Ahmad
چهارشنبه 25 شهریور 1394, 08:30 صبح
درصورتیکه DB1 یه رکورد داشته باشه، کافیه یه کویری درست کنی و هر دو جدول رو بهش اضافه کنی و بدون اینکه دوتا جدول رو به هم لینک کنی فیلد DB1 برای تمام رکوردها تکرار میشه.
و در صورتیکه DB1 شامل چند رکورد باشه و مجموع اونارو بخوای برای تمام رکوردهای جدول بعدی داشته باشی، باید اول یه کویری از DB1 بگیری و مجموع فیلدها رو بدست بیاری و بعدا همون حالت قبلی که گفتم رو انجام بدی، البته اینبار به جای DB1 از کویری جدیدی که ساختی استفاده میکنی.

یا حق

ad hoc
پنج شنبه 26 شهریور 1394, 13:59 عصر
درصورتیکه DB1 یه رکورد داشته باشه، کافیه یه کویری درست کنی و هر دو جدول رو بهش اضافه کنی و بدون اینکه دوتا جدول رو به هم لینک کنی فیلد DB1 برای تمام رکوردها تکرار میشه.
و در صورتیکه DB1 شامل چند رکورد باشه و مجموع اونارو بخوای برای تمام رکوردهای جدول بعدی داشته باشی، باید اول یه کویری از DB1 بگیری و مجموع فیلدها رو بدست بیاری و بعدا همون حالت قبلی که گفتم رو انجام بدی، البته اینبار به جای DB1 از کویری جدیدی که ساختی استفاده میکنی.

یا حق

دستتون درد نکنه بابت توضیحتون
ولی من یک کمی گیج شدم.

راستش من می خواستم از کدی مثل این کد استفاده کنم
http://stackoverflow.com/questions/28605063/how-to-put-a-access-table-into-an-c-sharp-array