PDA

View Full Version : سوال: کنترل کمبوباکس و لیست باکس با کمبوباکس و لیست باکس دیگر

majidosmani
پنج شنبه 26 شهریور 1394, 05:50 صبح
سلام
من یک فایل اکسس دارم که دارای یک فرم است که داخل فرم یک کموباکس و لیست باکس است که با انتخاب اسامی جدول ها از داخل کمبوباکس و اسامی فیلدها از داخل لیست باکس گزارش مربوط گرفته می شود حالا مشکل من این است که اسامی داخل کمبوباکس و لیست باکس انگلیسی است و من نمی تونم آنها را فارسی کنم چون برنامه بهم میخوره حالا میخواسم بدونم آیا میشه داخل این فرم یک کمبوباکس و لیست باکس دیگر درست کرد که داخل آن من فارسی بنویسم و هر کاری با اون کموباکس و لیست باکسی که انجام میدم همون کار با کمبوباکس و لیست باکس برنامه انجام بشه یعنی اگر من از کمبوباکس داده دوم را انتخاب بکنم از کمبوباکس اولی داده دوم انتخاب بشه و اسامی فیلدهای مربوط به آن در لیست باکس نمایش بده بعد من از لیست باکس خودم 3تا فیلد را انتخاب کنم بعد خودبه خود اون هم 3تا فیلد از لیست باکس اولی انتخاب بکنه و گزارش گیری را انجام بده (من میخواهم کمبوباکس و لیست باکس که انگلیسی است visibel آن را no کنم و در برنامه با کمبوباکس و لیست باکسی که فارسی نوشتم کار کنم) فایلم را براتون ارسال می کنم امیدوارم منظور سوالم را فهمیده باشید و کمکم کنید