PDA

View Full Version : حرفه ای: استفاده از توابع API در Telegram

farokh110
جمعه 27 شهریور 1394, 01:19 صبح
سلام خدمت دوستان. کسی میتونه راهنمایی کنه چجوری از سی شارپ با توابع telegram میشه کار کرد و پیام تبلیغاتی فرستاد؟
با php آموزشش هست ولی با C# هیچ جا چیز به درد بخوری پیدا نکردم. میشه کمک کنید یا آموزشش بدین؟

farokh110
جمعه 27 شهریور 1394, 18:53 عصر
کسی اطلاعی نداره؟

HAMRAHSOFT.IR
جمعه 27 شهریور 1394, 20:01 عصر
سلام این برنامه مال ویندوز فن وبه زبان#C من دارم روش کار می کنم شما و دوستان علاقه مند همکار کنید و اگه به نتیجه رسیدید همینجا به اشتراک بزارین تا استفاده کنیم

HAMRAHSOFT.IR
دوشنبه 30 شهریور 1394, 15:56 عصر
شرمنده دوستان که دانلود کردن کد بدردبخور بود یا خیر ؟
اگر کسی چیزی دستگیرش شده اطلاع بده تا دوستانم استفاده کن

Dream8
سه شنبه 12 آبان 1394, 15:32 عصر
هنوز کسی به جایی نرسید که کمک و راهنمایی کنه ؟؟

pbm_soy
چهارشنبه 13 آبان 1394, 00:38 صبح
کسی از دوستان خود برنامه تلگرام را مطالعه نکرده؟ منظورم سورسش است البته گویا نسخه دسکتاپی هم دارد البته نمیدونم نسخه دسکتاپی سورسش هست یا نه؟ اگه نیست و اگه با دات نت باشد فوقش میتوانید دیکامپایل کنید و بررسی کنید

من سایتش را دیدم ولی وقتی براش نگذاشتم و قبول دارم که خیلی گنگ و کوتاه توضیح داده است و فکر میکنم برای درک درست و استفاده از api باید کمی هم سورس را مطالعه کنید و یا اینکه سورس خود برنامه اصلی تلگرام را باید مطالعه کنیم

pbm_soy
چهارشنبه 13 آبان 1394, 00:57 صبح
الان که توسایتش را نگاه میکنم نسخه تحت وب دارد شاید با مطالعه سورس آن بشه وب سرویسی برای اینکار نوشت

ویا اینکه نسخه cli تحت لینوکس دیدم میشه نصبش کرد و از طریق خط فرمان پیامها را فرستاد و یا خواند! حالا میشه بایک برنامه c ویا حتی php همان دستور خط فرمان را اجرا کرد در واقع برنامه ما فقط یک پوسته میشه و دستورات خط فرمان را اجرا میکند و خروجی آنرا در اینترفیس خودمان نمایش میدهیم
البته تحت لینوکس است ولی فکر میکنم بشه تحت لینوکس را هم تحت شرایطی تو ویندوز اجرا گرفت

اینا صرفا پیشنهاد و نظر بودند!

aliphp1
چهارشنبه 13 آبان 1394, 01:11 صبح
من میخوام با پی اچ پی پیام های تلگرام رو ارسال کنم کسی می تونه کمک کنه ؟

HAMRAHSOFT.IR
پنج شنبه 14 آبان 1394, 17:08 عصر
انشالا تا یکیدوهفته دیگه یک dll میزارم برای استفاده عموم البته سورس نیست بلک یک dll

farokh110
دوشنبه 18 آبان 1394, 19:36 عصر
کسی نیست بتونه بهتر راهنمایی کنه؟

farokh110
پنج شنبه 21 آبان 1394, 12:28 عصر
در جمعی که این همه مدیر و اعضای فعال و با سواد داره هیچ کس نیست بخواد تجربشو با بقیه به اشتراک بزاره.
برنامه نویسای ایران همشون همینان که تو این انجمنن یا به نوعی از اینجا استفاده میکنن اونوقت یه مشکلی که واسشون پیش میاد میان و جوابشون رو میگیرن ولی حاضر نیستن به بقیه کمک کنن.
اینو میگم چون چندتا از دوستانی که همینجا تشریف دارن راه حل رو کاملأ بلدن ولی دلشون نمیخواد به کسی یاد بدن.
همین کارا رو کردیم که از کشورایی مثل هند و حتی ترکیه تو برنامه نویسی انقدر عقبیم.

کامبیز اسدزاده
پنج شنبه 21 آبان 1394, 13:18 عصر
در جمعی که این همه مدیر و اعضای فعال و با سواد داره هیچ کس نیست بخواد تجربشو با بقیه به اشتراک بزاره.
برنامه نویسای ایران همشون همینان که تو این انجمنن یا به نوعی از اینجا استفاده میکنن اونوقت یه مشکلی که واسشون پیش میاد میان و جوابشون رو میگیرن ولی حاضر نیستن به بقیه کمک کنن.
اینو میگم چون چندتا از دوستانی که همینجا تشریف دارن راه حل رو کاملأ بلدن ولی دلشون نمیخواد به کسی یاد بدن.
همین کارا رو کردیم که از کشورایی مثل هند و حتی ترکیه تو برنامه نویسی انقدر عقبیم.

شما نباید انتظار داشته باشید لقمه رو آماده خدمت شما تقدیم کنند دوست عزیز!
تا جایی که من بررسی کردم شما نه کدی نوشتید و نه سعی کردید تحقیق و جستجو کنید، و قوانین تالار ها این هست که بعد از تحقیق و سعی و تلاش در حل مساله مشکلات رو بپرسید تا راهنمایی کنیم.
با کمی جستجو به نتیجه میرسید! دلیل اینکه از هند و ترکیه عقب هستیم دقیقا همین بحثه ! یعنی جستجو و تحقیق زیر خط فقره، من شب و روز شاهد پیغام های خصوصی و ایمیل هایی هستم که با پر روییه کامل درخواست حل مساله و حتی سورس کد رو میکنند! خب مشخصه در این حالت مملکت پیشرفت نخواهد کرد.

من از API های Telegram در C#‎‎‎‎‎ استفاده نکردم ولی برام سوال شد که گفتید هیچ مثالی برای C#‎‎‎‎‎ وجود نداره...! همین لینک های زیر رو همین الان هنگام تایپ 3 سوته پیدا کردم.
پس مشکل به خود شما بر مگیرده نه به کاربران، توصیه من این هست کمی با موتور جستجو گر گوگل بیشتر آشنا بشید تا در کمترین زمان بتونید به پاسخ سوالتون برسید.

https://github.com/MrRoundRobin/telegram.bot
http://www.programmableweb.com/sdk/telegram-c-library-taggersoft
http://stackoverflow.com/questions/29363995/telegram-c-sharp-example-send-message
http://stackoverflow.com/questions/31271355/how-to-use-telegram-api-in-c-sharp-for-send-message

farokh110
پنج شنبه 21 آبان 1394, 14:08 عصر
شما نباید انتظار داشته باشید لقمه رو آماده خدمت شما تقدیم کنند دوست عزیز!
تا جایی که من بررسی کردم شما نه کدی نوشتید و نه سعی کردید تحقیق و جستجو کنید، و قوانین تالار ها این هست که بعد از تحقیق و سعی و تلاش در حل مساله مشکلات رو بپرسید تا راهنمایی کنیم.
با کمی جستجو به نتیجه میرسید! دلیل اینکه از هند و ترکیه عقب هستیم دقیقا همین بحثه ! یعنی جستجو و تحقیق زیر خط فقره، من شب و روز شاهد پیغام های خصوصی و ایمیل هایی هستم که با پر روییه کامل درخواست حل مساله و حتی سورس کد رو میکنند! خب مشخصه در این حالت مملکت پیشرفت نخواهد کرد.

من از API های Telegram در C#‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ استفاده نکردم ولی برام سوال شد که گفتید هیچ مثالی برای C#‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ وجود نداره...! همین لینک های زیر رو همین الان هنگام تایپ 3 سوته پیدا کردم.
پس مشکل به خود شما بر مگیرده نه به کاربران، توصیه من این هست کمی با موتور جستجو گر گوگل بیشتر آشنا بشید تا در کمترین زمان بتونید به پاسخ سوالتون برسید.

https://github.com/MrRoundRobin/telegram.bot
http://www.programmableweb.com/sdk/telegram-c-library-taggersoft
http://stackoverflow.com/questions/29363995/telegram-c-sharp-example-send-message
http://stackoverflow.com/questions/31271355/how-to-use-telegram-api-in-c-sharp-for-send-message

ممنون از پاسختون آقا کامبیز.
ولی لطفآ نگین جستجو نکردم. همه ی این لینکهایی که دادین به اضافه ی چندین مطلب در جاهای دیگه بررسی کردم.
۱۰ روزه خواب و خوراک ندارم. همه ی سورس هایی من پیدا کردم یه مشکلی تو کامپایل شدن داشتن. فضای نام هایی که استفاده شده داخل پروژه موجود نیست. یا یه سری دی ال ال ها پاک شدن. یا حد اقل من سوادم در اون حد نیست که رفع خطا کنم. یا اینکه طریقه ساخت ربات رو آموزش دادن که بدرد من نمیخوره(که بازم قابل کامپایل نیستن. تست کردم) . تو سایت تلگرام هم هیچ دی ال ال یا تابعی توش نیست که بشه به رفرنس ها اضافه کرد. تنها چیزی که هست توضیحاتی در مورد نام متود ها هستش. کاش شما هم یه تست میکردین بهتر میفهمیدین منظورم چیه. دنبال لقمه ی آماده هم نیستم آقا کامبیز چون هرچی که در توانم بوده قبل اینکه بیام اینجا انجام دادم

کامبیز اسدزاده
پنج شنبه 21 آبان 1394, 14:29 عصر
ممنون از پاسختون آقا کامبیز.
ولی لطفآ نگین جستجو نکردم. همه ی این لینکهایی که دادین به اضافه ی چندین مطلب در جاهای دیگه بررسی کردم.
۱۰ روزه خواب و خوراک ندارم. همه ی سورس هایی من پیدا کردم یه مشکلی تو کامپایل شدن داشتن. فضای نام هایی که استفاده شده داخل پروژه موجود نیست. یا یه سری دی ال ال ها پاک شدن. یا حد اقل من سوادم در اون حد نیست که رفع خطا کنم. یا اینکه طریقه ساخت ربات رو آموزش دادن که بدرد من نمیخوره(که بازم قابل کامپایل نیستن. تست کردم) . تو سایت تلگرام هم هیچ دی ال ال یا تابعی توش نیست که بشه به رفرنس ها اضافه کرد. تنها چیزی که هست توضیحاتی در مورد نام متود ها هستش. کاش شما هم یه تست میکردین بهتر میفهمیدین منظورم چیه. دنبال لقمه ی آماده هم نیستم آقا کامبیز چون هرچی که در توتنم بوده قبل اینکه بیام اینجا انجام دادم

مطمئنان اگر من نمونه ای از C#‎‎‎‎‎‎ و کلاسی برای تلگرام داشتم در اختیارتون قرار میدادم حد اقل به صورت یک Sample ولی متاسفانه چنین چیزی در اختیار و حتی فرصتش رو واقعا ندارم تا بررسیش کنم ولی در کل دو روش برای حل این مشکل دارید.

1.از شخص یا شرکتی که در این رابطه پروژه ای رو با زبان C#‎‎‎‎‎‎ ایجاد و نتیجه گرفته سوال کنید حتی در قبال پرداخت هزینه میتونید کتابخانه مربوطه رو تهیه کنید و درپروژه خودتون ازش استفاده کنید.
2.بشینید ریز به ریز API های مربوط به تلگرام رو آنالیز و تجزیه تحلیل کنید و به زبان C#‎‎‎‎‎‎ باز نویسیش کنید که زمان بر و پر دردسر هم هستش ولی در نهایت یک کتابخانه ی خوبی برای این کار فراهم کرده اید.

البته یک فکری هم همین الآن به ذهنم رسید... شما میتونید یک API بین PHP و C#‎‎‎‎‎‎ هم بنویسید و همانطور که خودتونن اشاره کردین مستندات بیشتری در PHP موجود هست پس از آموزش های PHP جهت پیاده سازی چیزهایی که لازم دارید استفاده کنید و در نهایت در C#‎‎‎‎‎‎ از روش WebRequest توسط متد های Get و Post درخواست رو به PHP بفرستید و برعکس و در واقع یک وب سرویس طراحی میکنید، این به نظرم خیلی بهتره و سریعا میتونید به نتیجه برسید.

amin1softco
پنج شنبه 21 آبان 1394, 14:57 عصر
اینم سورس سی شارپ تلگرام http://telegram.org/resources/telegram_wp.src.zip
وقتی کامپایلش کنید یک DLL به شما میده برای برنامه نویسی نمونه فراخوانی های API هم در خود hexrequest موجوده
باشد که رستگار شوید....

farokh110
پنج شنبه 21 آبان 1394, 22:00 عصر
اینم سورس سی شارپ تلگرام http://telegram.org/resources/telegram_wp.src.zip
وقتی کامپایلش کنید یک DLL به شما میده برای برنامه نویسی نمونه فراخوانی های API هم در خود hexrequest موجوده
باشد که رستگار شوید....

ممنون دوست عزیز. ولی این رو هم داشتم. دقیقآ 2421 ارور داره که هر کاری کردم رفع نشد

farokh110
سه شنبه 10 آذر 1394, 23:02 عصر
همچنان نیازمند یاری سبزتان هستیم

farokh110
جمعه 13 آذر 1394, 05:09 صبح
ما که همش تاپیک رو میاریم بالا تا شاید یه مسلمونی پیدا شد کمک کرد.
اگر کسی هم پولی خواست کمک کنه پ خ بده لطفآ

Felony
جمعه 13 آذر 1394, 10:51 صبح
بنده هم بر روی سورس ++C مروبط به Telegram Desktop و هم بر روی Telegram CLI کار کردم البته نه برای ارسال تبلیغات ، هر دو مشکلات و دنگ و فنگ های خودشون رو دارن ، ولی توقع نداشته باشید که کسی برای کاری که بیشتر از چند هفته براش وقت گذاشته و فروختش آموزش 0 تا 100 براتون بزاره یا سورس مشتری رو تحویلتون بده .
شروع به کار کنید و کاری که انجام دادید رو بگید تا برای مراحل بعد راهنماییتون کنیم ، چیزی که من تو این تاپیک میبینم شما دنبال نمونه کد آماده هستید .

جهت اطلاع اکثر برنامه های تبلیغاتی از روش های Automation مثل استفاده از AutoIt یا پیاده سازی اینچنینی استفاده میکنن ، یعنی کلیک های موس و ... رو شبیه سازی میکنن ، تغییر سورس اصلی ++C تلگرام کار زمان بر و سختی هست و بعید میدونم کسی که همچین توانایی داره دنبال نوشتن برنامه تبلیغاتی و فروختنش بره .
در صورت آشنایی و تسلط به لینوکس ساده ترین راه تغییر و استفاده از Cli هست ، البته نسخه Windows Phone هم میتونه گزینه مناسبی باشه برای شروع .

ali19121912
شنبه 15 اسفند 1394, 18:34 عصر
توابع api تلگرام به صورت Typel Language هستش و همين قضيه باعث شده كار با اونها بر عكس api هاي رباتها بسيار بسيار مشكل باشه . چون تمام Type ها و Constractor ها و متغيير ها و ... (از شير مرغ تا جون آديمزاد ) رو بايد براش كدنويسي كني و تعريفشون كني . اين تازه اول راهه چون رمزگزاري تلگرام خودش يه دنيا مشكل ميتونه ايجاد كنه براتون . براي راحتي كار از كد زير استفاده كنيد :
https://github.com/sochix/TLSharp
اين سورس تقريبا 50 درصد مشكل روحل ميكنه . بقيه موارد مربوط ميشه به لايه اي كه در اون قراره ديتا بفرسيتيم . تلگرام مستندات چندتا لايه رو گذاشته ولي لايه اصل كاري كه با كانال و گروه و ... سر و كار داره حتي يك خط هم مستندات منتشر نكرده .
با اين كد در حد ارسال يك پيام يا فايل رو راحت انجام ميديد اما اگه بخواين كاراي ديگه انجام بدين بهتون تسليت ميگم چون اول بدبختيه . از اينجا به بعد ديگه هيچ كد و راهنمايي وجود نداره و بايد بشينيد و خط يه خط مستندات تلگرام رو بخونيد تا اصول كار رو ياد بگيريد و بعد بتونيد كدهاتون رو بروز كنيد .
خوندن كدهاي مربوط به جاوااسكريپت هم خيلي جاها كمكتون ميكنه كه دوستان لينكشو بالاتر گذاشتن .
شخصا الان نزديك يك ماهه دارم نمونه كد و راهنما ميخونم وميبينم. دواتا دفتر 100 برگ يادداشت نوشتم فقط .
دعا كنيد به سرانجام برسه ، قول ميدم تمامش رو همينجا منتشر كنم .
يه چندتا نكته خيلي مهم رو بگم كه قشنگ ده دوازده روزي منو سركار گذاشت و نميدونستم مشكل از كجاست .
آي پي هايي كه خود تلگرام داده تو ايران براي شماره هاي با پيش كد 98 مشكل داره و بيشتر توابع رو بيخيال ميشه و هيچ خطايي هم نميگيره . بجاش از اين آي پي استفاده كنيد :
91.108.56.165:443
ضمنا در مستندات جديد تلگرام ، هر جا ديديد كه نوع داده # معرفي شده بجاش int استفاده كنيد . البته اعداد فقط مثبت . ؟ هم هرجا بود يني ميتونه null هم بشه .
و نكته آخر اينكه مهمترين و پركاربردترين لايه برخلاف چيزي كه تلگرام گفته 23 نيست . بلكه 45 هستش كه حتي كوچكترين اشاره اي به اون نكردن نامردا :لبخند:
براي لاگين از لايه 2 استفاده كتيد و بعدش سويچ كنيد رو 45 و به بقيه لايه ها كاري نداشته باشين .
موفق باشيد .

lvl4fi4
سه شنبه 09 شهریور 1395, 20:23 عصر
توابع api تلگرام به صورت Typel Language هستش و همين قضيه باعث شده كار با اونها بر عكس api هاي رباتها بسيار بسيار مشكل باشه . چون تمام Type ها و Constractor ها و متغيير ها و ... (از شير مرغ تا جون آديمزاد ) رو بايد براش كدنويسي كني و تعريفشون كني . اين تازه اول راهه چون رمزگزاري تلگرام خودش يه دنيا مشكل ميتونه ايجاد كنه براتون . براي راحتي كار از كد زير استفاده كنيد :
https://github.com/sochix/TLSharp
اين سورس تقريبا 50 درصد مشكل روحل ميكنه . بقيه موارد مربوط ميشه به لايه اي كه در اون قراره ديتا بفرسيتيم . تلگرام مستندات چندتا لايه رو گذاشته ولي لايه اصل كاري كه با كانال و گروه و ... سر و كار داره حتي يك خط هم مستندات منتشر نكرده .
با اين كد در حد ارسال يك پيام يا فايل رو راحت انجام ميديد اما اگه بخواين كاراي ديگه انجام بدين بهتون تسليت ميگم چون اول بدبختيه . از اينجا به بعد ديگه هيچ كد و راهنمايي وجود نداره و بايد بشينيد و خط يه خط مستندات تلگرام رو بخونيد تا اصول كار رو ياد بگيريد و بعد بتونيد كدهاتون رو بروز كنيد .
خوندن كدهاي مربوط به جاوااسكريپت هم خيلي جاها كمكتون ميكنه كه دوستان لينكشو بالاتر گذاشتن .
شخصا الان نزديك يك ماهه دارم نمونه كد و راهنما ميخونم وميبينم. دواتا دفتر 100 برگ يادداشت نوشتم فقط .
دعا كنيد به سرانجام برسه ، قول ميدم تمامش رو همينجا منتشر كنم .
يه چندتا نكته خيلي مهم رو بگم كه قشنگ ده دوازده روزي منو سركار گذاشت و نميدونستم مشكل از كجاست .
آي پي هايي كه خود تلگرام داده تو ايران براي شماره هاي با پيش كد 98 مشكل داره و بيشتر توابع رو بيخيال ميشه و هيچ خطايي هم نميگيره . بجاش از اين آي پي استفاده كنيد :
91.108.56.165:443
ضمنا در مستندات جديد تلگرام ، هر جا ديديد كه نوع داده # معرفي شده بجاش int استفاده كنيد . البته اعداد فقط مثبت . ؟ هم هرجا بود يني ميتونه null هم بشه .
و نكته آخر اينكه مهمترين و پركاربردترين لايه برخلاف چيزي كه تلگرام گفته 23 نيست . بلكه 45 هستش كه حتي كوچكترين اشاره اي به اون نكردن نامردا :لبخند:
براي لاگين از لايه 2 استفاده كتيد و بعدش سويچ كنيد رو 45 و به بقيه لايه ها كاري نداشته باشين .
موفق باشيد .

اقا من می خوام تابع پاک کردن پیام رو صدا کنم اما نمیدونم چرا نمیشه هیچ خطایی هم نمیده

https://core.telegram.org/method/messages.deleteMessages

---functions---
messages.deleteMessages#14f2dd0a id:Vector<int> = Vector<int>;

کلاسش رو خودم درست کردم اما نمی دونم کجاش میلنگه . اگه به نتیجه ای رسیدی مارو هم راهنمایی کن

public class DeleteMessageRequest : MTProtoRequest
{
private readonly List<ulong> _IDs;
public DeleteMessageRequest(List<ulong> IDs)
{
_IDs = IDs;
}

public override void OnSend(BinaryWriter writer)
{
writer.Write(0x14f2dd0a); // Deletemessages
writer.Write(0x1cb5c415); // Vector
writer.Write(_IDs.Count);
foreach (ulong messageId in _IDs)
{
writer.Write(messageId);
}
}

public override void OnResponse(BinaryReader reader)
{
//throw new NotImplementedException();
}

public override void OnException(Exception exception)
{
throw new NotImplementedException();
}

public override bool Confirmed => false;
public override bool Responded { get; }

}

lvl4fi4
سه شنبه 09 شهریور 1395, 20:27 عصر
بنده هم بر روی سورس ++C مروبط به Telegram Desktop و هم بر روی Telegram CLI کار کردم البته نه برای ارسال تبلیغات ، هر دو مشکلات و دنگ و فنگ های خودشون رو دارن ، ولی توقع نداشته باشید که کسی برای کاری که بیشتر از چند هفته براش وقت گذاشته و فروختش آموزش 0 تا 100 براتون بزاره یا سورس مشتری رو تحویلتون بده .
شروع به کار کنید و کاری که انجام دادید رو بگید تا برای مراحل بعد راهنماییتون کنیم ، چیزی که من تو این تاپیک میبینم شما دنبال نمونه کد آماده هستید .

جهت اطلاع اکثر برنامه های تبلیغاتی از روش های Automation مثل استفاده از AutoIt یا پیاده سازی اینچنینی استفاده میکنن ، یعنی کلیک های موس و ... رو شبیه سازی میکنن ، تغییر سورس اصلی ++C تلگرام کار زمان بر و سختی هست و بعید میدونم کسی که همچین توانایی داره دنبال نوشتن برنامه تبلیغاتی و فروختنش بره .
در صورت آشنایی و تسلط به لینوکس ساده ترین راه تغییر و استفاده از Cli هست ، البته نسخه Windows Phone هم میتونه گزینه مناسبی باشه برای شروع .

اقا راهنمایی کنید . من چطور توابع صدا کنم . ایدی بالا اومد پیام هم تونستم بخونم اما نمی دونم چطور یک پیام توی پی وی یا گروه رو حذف کنم

robosaft
سه شنبه 09 شهریور 1395, 21:48 عصر
سلام

تلگرام فعلا همچنین قابلیتی نداره که بر اساس یوزرنیم و یا شماره تماس به صورت مستقیم پیام ارسال کنه (به خاطر مزاحمت هایی که وجود دارد)

اما اگه یه کانال درست کنید و بخواهید رباتی را بسازید که به کانال مطلب ارسال امکانش هست.
یا اینکه یک گروه تشکیل بدین و ربات به کاربران پاسخ بده امکانش هست

flamer
دوشنبه 19 مهر 1395, 17:42 عصر
سلام دوستان
فکر کنم این لینک بتونه کمکتون کنه
البته من با php ازش استفاده کردم تو ubuntu
add_contact , msg , ...

https://github.com/vysheng/tg

helali026
یک شنبه 15 اسفند 1395, 15:56 عصر
کانال و گروه برنامه نویسی در زمینه
طراحی وب- سی شارپ - سی پلاس پلاس - php - asp - java- bootrap- ساخت بازی های گرافیکی - seo- sql server- اکسل و پاور و هزاران آموزش دیگیر

https://t.me/joinchat/AAAAAD_rZzy4BMYdtWUsMg

hatman join shin

hamid_one
دوشنبه 21 فروردین 1396, 11:38 صبح
سلام دوستان. من تازه عضو شدم جمع خیلی خوبی هست امیدوارم مفید باشم.
دوستان من یک سوال خیلی فورس و حیاتی دارم که خیلی وقته دنبالشم به هیچ جا نرسیدم.
دوستان من میخوام تعداد بازدید هر پست داخل کانال ها رو دریافت کنم(همون عدده که کنار لوگو چشم پایین هر پسته). با چه روشی اینکار و میتونم انجام بدم؟

hesam968
یک شنبه 01 بهمن 1396, 11:07 صبح
سلام دوستان . سوال داشتم . ممنون میشم کمکم کنید . من یک ربات درست کردم و می خوام که تو کانالم هر کسی عضو شد این ربات براش فعال بشه . مثل : @melobot
چجوری این کارو با زبان C# انجام بدم ؟