PDA

View Full Version : سوال: جستجو

majidosmani
شنبه 28 شهریور 1394, 01:07 صبح
سلام خدمت اساتید من یک پایگاه داده دارم که چند تا جدول دارد و داخل آن یک فرم برای جستجو درست کردم که دو تا کمبوباکس دارد یکی اسم جدول را انتخاب می کند و دیگری نوع جستجو را که براساس نام باشد یا تاریخ حالا نمی دونم باید روی کلید جستجو چه کدی بنویسم که با زدن آن جستجو انجام شود فایلم را فرستادم لطفا نگاه کنید

majidosmani
شنبه 28 شهریور 1394, 10:35 صبح
سلام دوستان لطفا اگر می دانید جواب من را بدهید آیا من باید 14تا کوئری تعریف کنم برای هر جدول 2تا که یکی برای جستجوی نام باشد و یکی تاریخ بعد با توجه به مقادیر انتخاب شده در کمبوباکس؛ کوئری مربوطه را اجرا کنم نمیشه با یک یا دو تا کوئری این جستجو را انجام داد

Rasool-GH
شنبه 28 شهریور 1394, 11:48 صبح
سلام دوستان لطفا اگر می دانید جواب من را بدهید آیا من باید 14تا کوئری تعریف کنم برای هر جدول 2تا که یکی برای جستجوی نام باشد و یکی تاریخ بعد با توجه به مقادیر انتخاب شده در کمبوباکس؛ کوئری مربوطه را اجرا کنم نمیشه با یک یا دو تا کوئری این جستجو را انجام داد

سلام . برای هر جدول یک کوئری بنویسی راحتتره . ضمنا چرا اینهمه جدول با ستونهای مشابه داری . همه اطلاعات رو توی یک جدول بریزی بهتر میتونی مدیریت کنی
با این روشی که مورد نظر شما هست کل کار رو باید با کد نویسی انجام بدی . یعنی کوئری هم باید توی کد نویسی تشکیل بدی

majidosmani
شنبه 28 شهریور 1394, 13:28 عصر
سلام . برای هر جدول یک کوئری بنویسی راحتتره . ضمنا چرا اینهمه جدول با ستونهای مشابه داری . همه اطلاعات رو توی یک جدول بریزی بهتر میتونی مدیریت کنی
با این روشی که مورد نظر شما هست کل کار رو باید با کد نویسی انجام بدی . یعنی کوئری هم باید توی کد نویسی تشکیل بدی
سلام چطوری میتونم اطلاعاتم را داخل یک جدول بریزم بعد موقع جستجو بفهم مال کدوم جدول است

Rasool-GH
شنبه 28 شهریور 1394, 15:23 عصر
کافیه یک ستون به جدول اضافه کنید و نوع اطلاعات رو داخل اون درج کنید

majidosmani
شنبه 28 شهریور 1394, 16:46 عصر
سلام میگم نمیشه با فیلتر کردن جستجو را انجام داد مثلا من در کمبو باکس اول نام جدول را انتخاب می کنم بعد در کمبو باکس دوم نوع فیلتر را انتخاب می کنم(براساس نام یا تاریخ) بعد وقتی من کلید جستجو را بزنم جدولم با اعمال فیلتر باز بشه حالا من کد نویسی این چیزهایی که گفتم نمی دونم لطفا اگر می دانید کمک کنید و به من بگویید چطوری باید این کد را بنویسم

Rasool-GH
شنبه 28 شهریور 1394, 19:52 عصر
سلام . قطعا چیزی که مورد نظرتون هست امکان پذیره ولی متاسفانه معلومات بنده در این حد نیست . سایر دوستان میتونن کمک کنن

شما چیزی در این حد لازم دارید
http://s3.picofile.com/file/8211507750/Dynamic_report_2.rar.html

amp_1356
یک شنبه 29 شهریور 1394, 08:12 صبح
سلام
فایل شما رو با استفاده از کوئری UNION اصلاح کردم. توضیحات بیشتر با ایمیل
135337