PDA

View Full Version : آموزش جاوا و سوالات

farzamking
شنبه 28 شهریور 1394, 15:04 عصر
با سلام ، من یکی از علاقمندان به یادگیری کامل و تجاری برنامه نویسی اندورید هستم از کسانی که در این مورد تجربه زیاد دارن ممنون میشم بگند که برای شروع برنامه نویسی جاوا چه پیش نیازهایی داریم و چقدر طول میکشه ( با شیش ساعت کار در هفته ) یک برنامه با افکت های خوب ، امنیت خوب و امکانات زیاد ( با ایده های خودمون ) بسازیم ؟ و ممنون میشم بگید اگه بخوایم برنامه نویسی جاوا رو یاد بگیریم وباید از کدوم پکیج های اموزشی استفاده کنیم بهتره؟ ( میخوام یه پکیج اموزش ویدیویی کامل از بیرون بخرم ) ممنون میشم بگید اگه منبعی دارید ، اموزشی دارید ، تجربه ای دارید ، به سوالاتم پاسخ بدید ، در ضمن من و دوستم میخوایم برنامه نویسی بکنیم یعنی دوازده ساعت در هفته میشه روی هم ممنون میشم جواب بدید

MohseN16
دوشنبه 30 شهریور 1394, 16:55 عصر
برای شروع برنامه نویسی جاوا به پیش نیازی احتیاج ندارید؛ در واقع برنامه نویسی به زبان جاوا خودش پیش نیاز نوشتن برنامه برای اندرویده. پس باید اول مفاهیم پایه جاوا رو یاد بگیرید که میتونید توی همین فروم منابع یادگیری و پیدا کنید.
در مورد مدت زمان نوشتن برنامه ها نظری ندارم.
و اینکه برای نوشتن برنامه های اندروید با جاوا منبع فارسی که میتونم بهتون پیشنهاد بدم این (http://androidcode.ir/) سایت هست.

[younes]
یک شنبه 05 مهر 1394, 09:30 صبح
باید اول جاوا رو به خوبی یاد بگیرید. فیلم و منابع بر خط ،بیشتر جنبه کمک آموزشی دارند و مستندات برخط مرجع هستند. سعی کن چند تا کتاب جاوایی خوب بخونی پیشنهاد میکنم کتاب های جاوا 6 بعد 7 و بعد 8 از انتشارات مهرگان قلم بخونید.