PDA

View Full Version : سوال: نحوه پرینت بر روی پرینترهای کوچک مانند پرینتر فروشگاه ها

r4hgozar
دوشنبه 30 شهریور 1394, 09:01 صبح
سلام به دوستان
من یک برنامه نوشتم و می تونم با stimulsoft هم پرینت بگیرم براش.
اما نمی خوام برای پرینتر های بزرگ پرینت بگیرم. می خوام مثل فروشگاهها یه پرینتر کوچیک بخرم و بعد بیام و فقط نوع کالا و قیمتش رو روی اون پرینت بگیرم.
آیا نحوه کارش فرق داره؟
اگه دوستان مقاله ای دارن و یا نظری ممنون میشم راهنمایی کنن.
موفق باشید

TeacherMath
دوشنبه 30 شهریور 1394, 11:06 صبح
باید فرم 8 سانتی متر در نظر گرفته شود و درازای آن مهم نیست خوده پرینتر آن را برش می زند.

r4hgozar
چهارشنبه 01 مهر 1394, 07:59 صبح
اگه نمونه کدی بدین ممنون میشم.
یا یک مقاله.

hahaie
چهارشنبه 01 مهر 1394, 10:56 صبح
باید فرم 8 سانتی متر در نظر گرفته شود و درازای آن مهم نیست خوده پرینتر آن را برش می زند.

خود پرینتر برش میزنه؟پرینتر چطوری میخواد بفهمه انتهای گزارش ما کجاست؟ضمن اینکه کاغذهایی که من دیدم توی این پرینترا میذارن توی درازای متفاوتی هستن.

Mahmoud Zaad
چهارشنبه 01 مهر 1394, 12:34 عصر
سلام
می فهمه! کاغذهای این دستگاه ها رولی هستند یعنی ادامه دار هستند و در زمان خرید هیچ برشی ندارند و همونطور که دوستمون گفتند دستگاه انتهای گزارش رو تشخیص میده و کاغذ رو برش می زنه. (اینکه چطوری می فهمه از تخصص من خارج هست ولی زمانی انتهای گزارش هست که بعد از اون نوشته ای وجود نداشته باشه!)

r4hgozar
شنبه 04 مهر 1394, 08:19 صبح
سلام.ممنون از دوستان
یعنی من با استیمول سافت یه گزارش درست کنم و بعد پرینت بگیرم خودش واسم در همون اندازه چاپ می کنه؟

Mahmoud Zaad
شنبه 04 مهر 1394, 08:34 صبح
آره همونطور که دوستمون گفتند، شما از سمت چپ و بالا یک گزارش با عرض 8 سانتی متر (و هر طولی که لازم هست) طراحی کنید بقیه اش با پرینتر!

mrali.jalali
شنبه 10 آذر 1397, 16:57 عصر
سلام

من میخام فاکتور فروشگاهی طراحی کنم به این صورت که از دو قسمت رسید فروشگاه و رسید مشتری تشکیل شده (نمی خام وقتی پرینت میگیره از هم جدا باشن ) ی بخشی از کار رو اومدمطبق صحبت دوستمون عرض رو گذاشتم 8 سانتی متر و ارتفاع رو الکی ی عددی زدم (چون ارتفاع الزامیه ). وقتی پرینت گرفت 20 سانتی متر پرینت گرفت دقیقا مثلا طراحی .مگه نباید خودش بفهمه به هر میزان که پر بود بگیره نه 20 سانت؟ در ضمن برای قسمت دوم کارم چکار باید بکنم رسیدها دقیقا مثل هم هستند فقط عنوانشون فرق داره . ممنون میشم کسی بلد باشه راهنمایی کنه . خیلی عجله دارم

mr.sirwan
شنبه 10 آذر 1397, 21:23 عصر
سلام

من میخام فاکتور فروشگاهی طراحی کنم به این صورت که از دو قسمت رسید فروشگاه و رسید مشتری تشکیل شده (نمی خام وقتی پرینت میگیره از هم جدا باشن ) ی بخشی از کار رو اومدمطبق صحبت دوستمون عرض رو گذاشتم 8 سانتی متر و ارتفاع رو الکی ی عددی زدم (چون ارتفاع الزامیه ). وقتی پرینت گرفت 20 سانتی متر پرینت گرفت دقیقا مثلا طراحی .مگه نباید خودش بفهمه به هر میزان که پر بود بگیره نه 20 سانت؟ در ضمن برای قسمت دوم کارم چکار باید بکنم رسیدها دقیقا مثل هم هستند فقط عنوانشون فرق داره . ممنون میشم کسی بلد باشه راهنمایی کنه . خیلی عجله دارم

در هنگام طراحی گزارش، فقط به اندازه ای به برگه ارتفاع بدین که اون لیبل ها و کامپوننت هاتون داخل برگه قابل مشاهده باشن، موقع گزارشگیری خود استیمول بصورت اتوماتیک و متناسب با داده هایی که برای گزارش فرستادین، ارتفاع گزارش چاپ شده رو فیت میکنه و نیازی نیس شما بصورت دستی 20 سانت بهش ارتفاع بدین،