PDA

View Full Version : سوال: راهنمایی

MHMD741
دوشنبه 30 شهریور 1394, 09:41 صبح
سلام ببخشید اگه جای بدی سوالم رو مطرح کردم
من میخوام برای خودم یه سایت طراحی کنم===>(سایت مثل سایتهای طراحی بنر )
با فتوشاپ آشنا هستم و میتونم قالبم رو طراحی کنم
با تگ های HTML هم آشنایی دارم
.
فقط سوالم اینه اگه من بخوام خودم کد نویسیش رو دستی انجام بدم اصلا میشه؟ یا باید با کمک یه برنامه انجام بدم
باید چه زبانهای رو یاد بگیرم؟
لطفا لطفا و لطفا دقیق راهنماییم کنید چون خیلی مشتاقم طراحی وب یاد بگیرم به صورت کد نویسی

mostafae
دوشنبه 30 شهریور 1394, 11:24 صبح
css رو هم باید بلد باشین برای استایل دهی
اگه میخواین داینامیک باشه طراحی قالب یکی از سیستم های مدیریت محتوا (پیشنهاد من وردپرس) رو هم یاد بگیرین.

anvar
دوشنبه 30 شهریور 1394, 14:29 عصر
<a href="<?php bloginfo( 'stylesheet_directory'); ?>/archive.php">آرشيو مطالب</a>

online_com
دوشنبه 30 شهریور 1394, 15:32 عصر
سلام
شما میتوانید قالب طراحی شده توسط فوتوشاپ را تقسیم بندی کنید سپس توسط نرم افزارهای dreamweaver یا phpstorm قالب را تبدیل به کدهای html , css تبدیل کرده سپس برای تبدیل قالب به یکی از مدیریت محتواها (وردپرس ، جوملا و ...) از توابع مخصوص آن مدیریت محتواها استفاده نمایید . اگر در گوگل سرچ کنید آموزش های فراوانی در این رابطه وجود دارد.

MHMD741
سه شنبه 31 شهریور 1394, 17:15 عصر
دوستان من با سیستم وردپرس کار کردم
ممکنه سوالم رو بد مطرح کرده باشم
من میخوام یاد بگیرم ک خودم با کد نویسی و فتوشاپ(طراحی قالب) ی سایت رو طراحی کنم
حالا چی باید یادبگیرم ؟
چی بخونم؟
منبع معرفی کنید

پیام حیاتی
سه شنبه 31 شهریور 1394, 17:34 عصر
دوستان من با سیستم وردپرس کار کردم
ممکنه سوالم رو بد مطرح کرده باشم
من میخوام یاد بگیرم ک خودم با کد نویسی و فتوشاپ(طراحی قالب) ی سایت رو طراحی کنم
حالا چی باید یادبگیرم ؟
چی بخونم؟
منبع معرفی کنید
html,css,JS,jQuery
منبع :
http://farinsoft.com/
رایگان (سایت یوتیوب) جستجو کنید :
how to design template for wordpress
how to create template for wordpress
نرم افزار آرتیستر هم برای طراحی قالب ساخته شده است که خروجی وردپرس رو هم در خودش دارد.
موفق باشید.

Mr.Robot666
سه شنبه 31 شهریور 1394, 20:54 عصر
مقدمات CSS و HTML رو توی هر سایتی برید پیدا میکنید. برای آشنایی بیشتر هم توی w3school ببینیدشون. بعدش آشنایی با انواع لایه بندی هست. http://fa.learnlayout.com/
برای آشنایی بیشتر و عملی از lynda استفاده کنید (توی torrent و p30download)
فرانت اند وبسایت هم بدون جاوا اسکریپ نمیشه! اگر هم میخواید حرفه ای کار کنید بدون زبان انگلیسی نمیشه!
من تست نکردم ولی فکر کنم کتاب جی کوئری (جاوا اسکریپ) تنها راه حل باشه اونم ترجمه شده از روی کتاب معتبر خارجی.
اینهایی که گفتم لااقل یه روش استاندارد دارند واسه آموزش هرچند جدا جدا. توی کشور ما متد آموزش و آموزش صحیح خیلی ضعیف هست، خوبیش اینه که اینهایی که گفتم رایگانه