PDA

View Full Version : زبان یک سایت

annazand2
دوشنبه 30 شهریور 1394, 12:35 عصر
سلام خسته نیاشید
من میخواستم ببینم یک سایت مثلا x.com به چه زبانیه
عنوان اون رو تو سایت
http://www.serverheader.com
سرورهدردات کام
زدم و این اطلاعتن رو به من دادآیا این سایت با php نوشته شده؟
HTTP/1.1 200 OK
Set-Cookie: PHPSESSID=ed0f1f0fd00979699b9b61eb1fba451c; path=/
Expires: Thu, 19 Nov 1981 08:52:00 GMT
Cache-Control: no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
Pragma: no-cache
X-Pingback: http://x.com/xmlrpc.php
Content-Type: text/html; charset=UTF-8
X-UA-Compatible: IE=edge,chrome=1
Link: ; rel=shortlink
Transfer-Encoding: chunked
Date: Mon, 21 Sep 2015 07:29:21 GMT
Accept-Ranges: bytes
Server: LiteSpeed

anvar
دوشنبه 30 شهریور 1394, 13:43 عصر
قطعا php
در این زبان برای پیگیری سشن ها میشه از کوکی یا url استفاده کرد که در مثال شما Set-Cookie اشاره به روش اول داره (اگر php بر روی سیستمت نصب باشه میتونی در فایل php.ini موجود در پوشه اصلی php اون رو پیدا کنی)

annazand2
دوشنبه 30 شهریور 1394, 16:30 عصر
میشه سایتی چیزی معرفی کنید که من بتونم تشخیص بدم یک سایت به چه زبانی نوشته شده<br>چند تا تاژیک در این باره خوندم ولی فقط به اطلاعات بالا رسیدم<br>خواهش میکنم اگه چیزی میدونید جواب بدید واجب و فوریه<br>افزونه wappalyzer هم خواستم نصب کنم که سایتش باز نمیشه<br>

annazand2
دوشنبه 30 شهریور 1394, 16:34 عصر
ممنون از پاسختون آقای انور
من php اصلا کار نکردم حالا این سایت که شما میفرمایید با php هست رو دادن گفتن امکان ژرداخت اینترنتی رو بهش اضافه کنم
پس نباید قبول کنم چون من فقط با asp آشنایی دارم
راستی یه چیز دیگه ممکنه سایت رو با cms ها ساخته باشن
اونهام پی اچ پی هستن دیگه

sanaz.dadkhah
دوشنبه 30 شهریور 1394, 17:05 عصر
سلام مینونید با سایت builtwith.com اطلاعات کاملی راجه به سایت و تکنولوژی های مورد استفاده در آن بدست بیاورید حتی در صورت cms بودن هم اطلاعات کاملی به شما راجه نوع آن Cms ارائه می کند.

anvar
دوشنبه 30 شهریور 1394, 21:43 عصر
ممنون از پاسختون آقای انور
من php اصلا کار نکردم حالا این سایت که شما میفرمایید با php هست رو دادن گفتن امکان ژرداخت اینترنتی رو بهش اضافه کنم
پس نباید قبول کنم چون من فقط با asp آشنایی دارم
راستی یه چیز دیگه ممکنه سایت رو با cms ها ساخته باشن
اونهام پی اچ پی هستن دیگه

اگر آدرس خود سایت را می گذاشتید میشد فهمید که با چه cms طراحی شده اما راه های خاصی وجود داره که میشه راه های رهگیری رو به اصطلاح کور کرد, در چنین مواردی براحتی نمیشه فهمید که بر روی چه بستری طراحی شده است

اگر با cms های معروف باشه میشه از افزونه ها یا پلاگین های درگاه بانکی استفاده کرد - به هر حال نیاز به جزئیات دقیقی هست تا روش قطعی پیشنهاد نمود

سه سیستم مدیریت محتوی وردپرس - جوملا - دروپال و تعداد زیادی از فروشگاه های مطرح اینترنتی با php نوشته شده اند

anvar
دوشنبه 30 شهریور 1394, 21:45 عصر
میشه سایتی چیزی معرفی کنید که من بتونم تشخیص بدم یک سایت به چه زبانی نوشته شده<br>چند تا تاژیک در این باره خوندم ولی فقط به اطلاعات بالا رسیدم<br>خواهش میکنم اگه چیزی میدونید جواب بدید واجب و فوریه<br>افزونه wappalyzer هم خواستم نصب کنم که سایتش باز نمیشه<br>

راه مستقیمی من سراغ ندارم - در کل نیاز به تجریه در توسعه اپ های وب هست - هر چیز مفیدی که یادگرفته باشید ممکنه اشاره به موضوعی داشته باشه و راهمایی برای درک صحیح راه حل بشه. در مجموع ساختار سیستم های مختلف فرق می کنه و هر کدوم اختصاصاتی دارند که دیگری نداره یا به شکل دیگری هست

annazand2
سه شنبه 31 شهریور 1394, 15:33 عصر
ساناز جان سایتی که معرفی کردی عالی بود مرسی ازپاسختون