PDA

View Full Version : سوال: مشکل در اجرای برنامه در سیستم های دیگر

majidosmani
سه شنبه 31 شهریور 1394, 10:00 صبح
سلام من یک نرم افزار با اکسس 2007 درست کردم در کامپیوتر من و بعضی از کامپیوترها اجرا میشه ولی نمی دونم چرا توی بعضی ها اجرا نمیشه تو رو خدا اگه می دونید کمکم کنید یکی از دوستان گفت باید فایل dll و ocx را نصب کنی من رفتم از اینترنت گرفتم ولی باز درست نشد اگه فایل خاصی نیاز است لطفا شما برام بفرستید رمز ورود 3557 است

alirezabahrami
سه شنبه 31 شهریور 1394, 12:14 عصر
سلام من یک نرم افزار با اکسس 2007 درست کردم در کامپیوتر من و بعضی از کامپیوترها اجرا میشه ولی نمی دونم چرا توی بعضی ها اجرا نمیشه تو رو خدا اگه می دونید کمکم کنید یکی از دوستان گفت باید فایل dll و ocx را نصب کنی من رفتم از اینترنت گرفتم ولی باز درست نشد اگه فایل خاصی نیاز است لطفا شما برام بفرستید رمز ورود 3557 است
سلام
تصویر ضمیمه را ملاحظه کن !
تیک های سمت چپ سه موردیکه دور آن مستطیل قرمز درج شده بردار.
یا علی

majidosmani
سه شنبه 31 شهریور 1394, 12:33 عصر
سلام این پنچره را از کجا باز کنم

alirezabahrami
سه شنبه 31 شهریور 1394, 14:31 عصر
سلام این پنچره را از کجا باز کنم
سلام majidosmani !
میگم برنامه را خودت تهیه کرده اید ؟
آخه تعجب می کنم ؛ این سوال کسی نیست که این برنامه را تهیه کرده .
به هر حال برای مشاهده پنجره فوق ، در محیط اکسس کلید های Alt +F11 را همزمان فشار بده تا وارد محیط کد نویسی شوید بعد از منوی بالا گزینه Tools و بعد زیر منوی References را انتخاب کن .
یا علی

majidosmani
سه شنبه 31 شهریور 1394, 14:37 عصر
سلام دست شما درد نکنه حل شد آره برنامه را خودم با کمک آقای Rasool-GH (http://barnamenevis.org/member.php?88641-Rasool-GH) تهیه کردم من تازه واردم زیاد سخت نگیرید تازه با اکسس کار کردن را شروع کردم

Override@
جمعه 03 مهر 1394, 13:10 عصر

آیا اون فایل dll و ocx که فرمودید برای رفع همون مشکل درست اجرا نشدن کدهای نوشته شده در آفیس 32 بیتی در 64 بیتی و بالعکس هست یا خیر؟ اگه اینطوره چه فایل هایی هستند؟

تصویر ضمیمه را ملاحظه کن !
تیک های سمت چپ سه موردیکه دور آن مستطیل قرمز درج شده بردار.

این مواردی که در تصویر مشخصه مربوط به چی هستند که با برداشتن تیکشون مشکل برطرف میشه؟ من فقط میدونم که missing هستند.