PDA

View Full Version : نحوه تغییر دادن شکل فرم

niotish
سه شنبه 31 شهریور 1394, 11:45 صبح
سلام من این فایل (https://codeload.github.com/IgnaceMaes/MaterialSkin/zip/master) رو دانلود کردم، فایل read me رو خوندم،و فقط تونستم تا گام سوم پیش برم، با این فایل یکسری کنترل ها با شکل دیگه به ویژوال اضافه کنم اما وقتی میخوام روی فرم ها تم بزارم و شکل شون رو عوض کنم نمیشه چون باید فرمم از یه کلاس ارث بری کنه و اون کلاس پیدا نمیکنه، توی فایل read me نوشته برای اینکه بتونه پیداش کنه باید اینکار رو انجام بدم(put the library in your imports) حالا نمیدونم باید چجوری این کار رو انجام بدم

محمد رضا فاتحی
سه شنبه 31 شهریور 1394, 11:55 صبح
سلام...اگه مشکلتون اضافه کردن رفرنس به پروژس... روی پروژه راست کلیک ...add references رو انتخاب کن

niotish
سه شنبه 31 شهریور 1394, 12:12 عصر
نه رفرنس ها اضافه شدن

drsina
سه شنبه 31 شهریور 1394, 12:25 عصر
اول فایل MaterialSkin.dll رو به رفرنس ها اضافه کن .
بعد یه فرم ساده بساز . بعد using MaterialSkin.Controls; رو به بالای کلاست اضافه کن .
حالا ارث بری از کلاس Form رو به MaterialForm تغییر بده یعنی بالای کلاست باید به جای
public partial class Form1 : Form
به

public partial class Form1 : MaterialForm

تغییر پیدا کنه .
حالا همون دی ال ال که به رفرنس ادد کردی رو drag کن توو toolbox تا کامپوننتاش برات اضافه بشه .
حالا دیزاینر رو ببین .
موفق باشی

niotish
سه شنبه 31 شهریور 1394, 14:53 عصر
اول فایل MaterialSkin.dll رو به رفرنس ها اضافه کن .
بعد یه فرم ساده بساز . بعد using MaterialSkin.Controls; رو به بالای کلاست اضافه کن .
حالا ارث بری از کلاس Form رو به MaterialForm تغییر بده یعنی بالای کلاست باید به جای
public partial class Form1 : Form
به

public partial class Form1 : MaterialForm

تغییر پیدا کنه .
حالا همون دی ال ال که به رفرنس ادد کردی رو drag کن توو toolbox تا کامپوننتاش برات اضافه بشه .
حالا دیزاینر رو ببین .
موفق باشی
واقعا ممنونم