PDA

View Full Version : معرفی منبع برای یادگیری دیتابیس در اندروید...یا همون sqlite

mokujin
جمعه 03 مهر 1394, 19:54 عصر
سلام دوستان...هم اکنون نیااااازمند یاری فوووری شماییم
خیییلی کمک لازم هستم...
من الان برنامه نویسی اندروید رو به صورت مقدماتی یادگرفتم و الان میخوام sqlite رو یادبگیرم ولی هرررچی میگردم منبع خوبی پیدا نمیکنم ... کتاب (sqlite از علیرضا قمصری) رو هم گرفتم ولی هییییچی ازش نفهمیدم
لطفا یه منبع فارسی خوب معرفی کنید که کااامل و قابل فهم توضیح داده باشه
مهم نیست که کتاب باشه یا pdf یا ویدیو یا هرچی فقط فارسی باشه و کامل
در ضمن تاپیک های همین سایت رو هم دیدم و خوب نیست...پس لطفا یه منبع کامل رو که بشه راحت ازش یاد گرفت معرفی کنید...پیشاپیش خیییلی ممنونم:ناراحت::ناراحت::نارا ت::ناراحت::ناراحت:

mokujin
دوشنبه 13 مهر 1394, 15:39 عصر
سلااااااااااااااام....کسی نبود واقعاااا؟

ali.s7092
دوشنبه 13 مهر 1394, 16:23 عصر
سلام
شما با sqlite مشکل داری یا با کوئری زدن در اندروید؟

mojtaba5
دوشنبه 13 مهر 1394, 22:36 عصر
منم خیلی گشتم اما هیچ جایی خوب یاد نداده حتی آموزشهای غیر رایگان رو هم دیدم اما اصلا خوب نبودن
اینقدر که منبع برای سی شارپ و جاوا و sql هست برای sq lite واقعا نیست.

mokujin
شنبه 18 مهر 1394, 13:39 عصر
خب راستش من فقط یه آموزش مقدماتی از اندروید رو یاد گرفتم و اصلا نمیدونم کوئری چیه....الان من میخوام sqlite رو یاد بگیرم ولی اصلا هیچ منبع درست حسابی ای پیدا نمیکنم...یعنی کسی که انگلیسیش خوب نباشه هییییچ راه دیگه ای برای یادگیری دیتابیس اندروید نییییییییست؟:ناراحت::ناراح ::ناراحت::ناراحت:

mokujin
شنبه 18 مهر 1394, 13:42 عصر
خب آقا مجتبی شما نهایتا چیکار کردی؟بالاخره باید از یه جا یاد گرفت...نمیشه که بیخیالش شد....من که اصصصصلا نمیتونم برنامه نویسی رو بیخیال شم....ولی خب متاسفانه منابع خوبی به زبان فارسی نداریم

ali.s7092
شنبه 18 مهر 1394, 19:04 عصر
خب راستش من فقط یه آموزش مقدماتی از اندروید رو یاد گرفتم و اصلا نمیدونم کوئری چیه....الان من میخوام sqlite رو یاد بگیرم ولی اصلا هیچ منبع درست حسابی ای پیدا نمیکنم...یعنی کسی که انگلیسیش خوب نباشه هییییچ راه دیگه ای برای یادگیری دیتابیس اندروید نییییییییست؟:ناراحت::ناراح ::ناراحت::ناراحت:
سلام
شما ابتدا باید با پایگاه داده آشنا بشی. پس دنبال کتاب برای یادگیری پایگاه داده باش. وقتی پایگاه داده را بلد شدی دیگه مشکلی با sqlite نخواهی داشت چون sqlite نوعی نرم افزار در مورد دیتابیس یا پایگاه داده هست. وچیز خاصی ندارد.

ali_khodayar
یک شنبه 19 مهر 1394, 13:59 عصر
پیشنهاد من به شما :
اول زبان انگلیسی رو قوی کن
بعد برو دنبال برنامه نویسی .

اگر برای دیتابیس منبع فارسی پیدا کردی ، بقیه موارد رو میخوای چکار کنی ؟؟؟

منظورم هم این نیست که برنامه نویسی رو بزار کنار بشین زبان انگلیسیت رو تقویت کن ، منظورم اینه که باید پا به پای برنامه نویسی زبانت رو هم تقویت کنی تا بتونی از منبع و سورس های اصلی این موارد رو یاد بگیری.

mokujin
سه شنبه 24 آذر 1394, 19:49 عصر
دوستان خیییییییییلی ممنون از راهنماییتون
راستش تا حدودی مشکلم حل شد...ولی بهرحال به نظر بهترین کار پیشنهار شماست آقای خدایار
باید بیشتر رو انگلیسیم کار کنم
ممنون از شما هم آقای ali.s70 به نکته ی خوبی اشاره کردین