PDA

View Full Version : استفاده از JQGrid در ASP با متد GET

shadi khanum
شنبه 04 مهر 1394, 14:20 عصر
سلام به همه. من تو برنامه ام یه جایی باید یه سری اطلاعات درختی (SelfRefrence) رو توی گرید نشون بدم،چیزی که سرچ کردم و پیدا کردم JQGrid بود که اکثر مثالهاش با MVC، منتها من پروژه ام Asp.net . الان از روی کدهای sample که وجود داشت فعلا تونستم گرید رو بصورت ساده و نه درختی، و البته با متد Post و یه تابع با WebMethod، Attribute توی کد ASP.net شبیه سازی کنم و اصلا نتونستم با متد Get همین گرید ساده رو پیاده سازی کنم و وقتی Get میذارم اصلا چیزی توی گرید نشون نمیده .
این یه مشکل، مشکل دیگه این که اگر اصلا بخام از همون post واسه خاصیت درختی بودنش استفاده کنم باید یه سری ورودی های دیگه به تابعی که سمت سرور نوشتم بدم که انگاری با متد post نمیشه بیشتر از یه تعدادی بهش ورودی داد و وقتی ورودیهاش از تعداد معمول بیشتر میشه اصلا اجرا نمیشه و Error 500 میده.
لطفا کمممممک کنید. خیلی کارم گیره
کلا اگر از این JQGrid هم تجربه نداشتید، تجربه اتون واسه گرید درختی رو اگر میشه بفرمایید
ممنووون

shadi khanum
شنبه 04 مهر 1394, 16:05 عصر
دوستان Asp کار تا حالا نیاز به گرید درختی تو پروژه هاشون نداشتن یعنی؟ :(

keiv@n
یک شنبه 05 مهر 1394, 07:58 صبح
گرید درختی چیه ؟ با درخت معمولی فرق داره ؟

shadi khanum
یک شنبه 05 مهر 1394, 09:05 صبح
یه گرید که خاصیت نمایش بصورت MasterDetail یا SelfRefrence داشته باشه

keiv@n
یک شنبه 05 مهر 1394, 09:19 صبح
عزیزم درختهههههههه منظورت ؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟
زیر دیپلم بگو لطفا !
تو دو اکسپرس گرید درختی داریم که keyField , parentId میگیره درخت میسازه واست . ولی فرقی با درخت نداره

shadi khanum
دوشنبه 06 مهر 1394, 09:46 صبح
عزیزم درختهههههههه منظورت ؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟
زیر دیپلم بگو لطفا !
تو دو اکسپرس گرید درختی داریم که keyField , parentId میگیره درخت میسازه واست . ولی فرقی با درخت نداره

مرسی ولی کامپوننت های dev رو دیدم و استفاده کردم جاهای دیگه منتها اینجا واسه این پروژه نمیشه کرک شده استفاده کرد واسه همین دنبال یه روش فری ام که jQGrid رو پبدا کردم . منتها باهاش مشکل دارم..
کمممممممممممممکککککک